→ → → → → Продаю чистокровные поросята Датский Дюрок завезены из Венгрии
Отправка сообщения владельцу
Продаю чистокровные поросята Датский Дюрок завезены из Венгрии
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Продаю чистокровные поросята Датский Дюрок завезены из Венгрии

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Поросята
20-04-17
Просмотров: 1469
№ 137032
Расположение: Украина, Закарпатская область, Мукачевский район, Мукачево показать на карте
Дополнительная информация: украинский
Поросята породи Дюрок племінні першої репродукції вагою від 10кг. Порода акліматизована до наших умов, мають стійкий імунітет. Добовий приріст 750 р. Вага дорослого кабана 350-370кг. Вага свиноматки 260-320кг.
Тварини цієї породи великих розмірів, міцної конституції. Тулуб помірної довжини, глибоке і широке. Довжина тулуба у кнурів і свиноматок практично не відрізняється. Середня довжина тулуба кнурів 180-185см, свиноматок 175-185 див. Вуха у цієї породи свиней довгі, звисаючі вперед. Лінія спини вигнута, ноги високі й міцні. Окости добре виконані. Колір шкірного покриву коливається від золотистого до темно-червоного.
Датський Дюрок походить з США та Канади, звідки був імпортований в 1977 – 1979 роках в якості кнурів-плідників для селекційної програми. З тих пір Датська порода Дюрок покращена, особливо в частині збільшення частки пісного м'яса. В даний час DanBred володіє найбільшою популяцією чистої лінії Дюрока в Європі. Датський Дюрок є відмінним кнуром-виробником в комбінації зі свиноматками LY. Датський Дюрок виробляє швидкозростаючих товарних свиней (свиней на забій), що відрізняються гарною конверсією корму та високим вмістом пісного м'яса.

Завдяки низькому вмісту внутрішньом'язового жиру м'ясо товарних свиней, вироблених із застосуванням Данської Дюрока володіє високою харчовою цінністю.

Дюрок - порода свиней червоної масті. Спочатку порода була сального напрямку, але враховуючи високий попит, з часом напрям продуктивності змінилося на м'ясне. Дюрок – американська порода свиней, виведена в кінці 19 століття. В даний час широко поширена у всьому світі. Дюроки досить витривалі і добре пристосовуються до пасовищного утримання.
Свиней породи дюрок в основному використовують для одержання породних товарних гібридів. Порода відрізняється своїми високими м'ясними якостями.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх