Продам высококачественные,плодные,меченые Пчеломатки карпатской породы 2020

160,00 грн./шт
≈ 5,38 EUR/шт
≈ 6,05 USD/шт
Связаться с продавцом
Расположение: Украина
Доставка: Самовывоз, Доставка почтой, Доставка по Украине
27.05.2020
Дата размещения:
72
Количество просмотров:
244542
Номер объявления:

Дополнительная информация: Украинский
Пропонуємо з травня по вересень високоякісні, плідні, мічені, селекційні
Бджоломатки Карпатської породи 2020 року
Пропонуємо з травня по вересень високоякісні, плідні, мічені, селекційні Бджоломатки Карпатської породи 2020 року.
Матки з бджолорозплідника від елітних сімей пасіки - великого розміру, надзвичайно плодовиті, є носіями дуже цінних спадкових ознак. Бджоли від них відрізняються високою продуктивністю на головному взятку (у цьому перевершують інші породи) і "сухою" печаткою меду, переважно білою, іноді змішаною. Прополісування гнізд слабке.

Схильні до роїння менше за інші породи, незлобиві і миролюбні (майже весь сезон сім'ї можна оглядати без лицьової сітки і димаря); слабо уражається нозематозом.

Порода визнана однією з кращих, рекомендована для розведення в багатьох зонах з різнотравно-конюшиново-гречаним медозбором.

Основною особливістю вважається висока продуктивність. Не дивлячись на середню несучість матки, сім'я карпаток за один сезон може принести 50 кілограмів меду, і це тільки середньостатистичний результат. При хорошому взятку карпатська порода бджіл може дати і 80 кілограмів меду з сім’ї за сезон.

Слід зазначити, що у розглянутих комах досить довгий хоботок, близько 7 міліметрів, що спрощує видобуток нектару з важкодоступних медоносів. До таких рослин слід віднести бобові культури (горох і квасоля).

Як стверджують досвідчені пасічники, карпатська бджола настільки миролюбна, що при огляді вуликів багато хто не користуються димом. В даному випадку комахи спокійно переміщаються по рамках і роблять свою роботу. Також, бджоли пристосовані до пошуків нових скупчень медоносів, погано рояться. За твердженнями експертів, роїння карпаток починається при повній відсутності взятка.

Ще однією перевагою породи вважається той факт, що комахи не вилітають за медом і пилком при поганих погодних умовах. Це дозволяє зберегти кількість робочіх бджіл на необхідному рівні. Вони добре виробляють віск, поступаючись тільки італійкам і середньоевропейській породі. Карпатки підходять для запилення тепличних рослин, вони швидко пристосовуються до різноманитного клімату.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты
+380 96
+380 96 082 7898
показать

Контактное лицо: Оксана
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua
Продавец на agronovator с: 21.05.2020

Отправка сообщения
Вверх