Квик-Байт спрей, 1кг (гранулы)

1 680,00 грн.
≈ 51,89 EUR
≈ 63,70 USD
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Киевская область, Киев
18.03.2018
Дата размещения:
794
Количество просмотров:
138829
Номер объявления:

Дополнительная информация:
Інструкція по застосуванню препарату Квік-Байт спрей (1кг)

опис
Гранули від білого до бежевого кольору.

склад
100 г препарату містить діючу речовину: Імідаклоприд 10,31 г (10,31%).
Допоміжні речовини: мускалур (Z) - 9 трікозан; діоксид кремнію, суміш алкілкарбоксіловой кислоти, алкілкетона в 1,2 пропандиола, натрію додецил сульфат (натрію лаурил сульфат), денатоніум бензоат (бітрекс), сахароза.

Фармакологічна дія
Квік Байт® спрей - високоефективний системний інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектра шкідливих комах. Фармакологічні властивості препарату обумовлені властивостями чинного і допоміжних речовин: імідоклопрід, мускалур (Z), бітрекс.
Імідаклоприд, 1- (6-Chloro-3-pyridylmethyl) -N-nitro-imidazolidin-2-ylideneamine - інсектицид, відноситься до групи хлорнікотінілових з'єднань, має виражену контактно-кишковий інсектицидну дію відносно двокрилих комах, включаючи Musca domestica, Fania canicularis , Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp. і тарганів, бліх, інших комах, в тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, пиретроидов і карбаміду. Як антагоніст нікотінацетілхолінових рецепторів, імідоклопрід викликає гіперполяризацію мембран нервових волокон комах, що призводить до тривалого відкриття натрієвих каналів, переривання передачі нервових імпульсів, паралічу і загибелі комах.
Мускалур (Z-9 трикозен) - статевий феромон мух, який діє як приманка для комах на оброблену препаратом поверхню. Ароматизатор і сахароза в складі продукту сприяють його бажаючому поїдання мухами. Бітрекс - гіркий компонент, запобігає поїданню препарату птахами і сільськогосподарськими тваринами.
Тривалість інсектицидної дії засобу Квик Байт® спрей в залежності від типу поверхні, яка обробляється, зберігається до 4 - 8 тижнів. За ступенем дії на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин (класифікація ВООЗ: ІІІ клас). У рекомендованих концентраціях не має місцевоподразнюючої, резорбтивними-токсичного і сенсибілізуючої дії.

застосування
Дезінсекція тваринницьких приміщень, пташників і приміщень господарського призначення. Боротьба з двокрилими комахами, включаючи Musca domestica, Fania canicularis, Calliphora spp., Lucilia spp., Drosophila spp. і тарганами, блохами іншими комахами, в тому числі стійких до фосфорорганічних препаратів, пиретроидов і карбаміду.

дозування
Інсектицидний засіб Квик Байт® спрей застосовують у формі водної суспензії шляхом розпилення (обприскування) або нанесенням мазків на поверхню картонних смужок або поліетиленових стрічок.
Для приготування робочої суспензії гранули розчиняють з розрахунку 250 г на 2 л води кімнатної температури, ретельно перемішуючи протягом 5 хвилин. Обсяг приготовленої суспензії (250 г / 2 л) розрахований для обробки 100 м2 площі. Перед обробкою визначають площу, яку необхідно обробити інсектицидом, для приготування оптимальної кількості робочої суспензії.
Дезінсекцію робочої суспензією проводять шляхом вибіркового обприскування не менше 30% поверхонь стін, підлоги і стелі. Обприскують поверхні в місцях найбільшого скупчення комах (теплі сонячні стіни, віконні рами, підвіконня, двері, опори, частини загорож, труби, плафони світильників і інші поверхні).
З метою запобігання контакту тварин з інсектицидом стіни в свинарниках обробляють на висоті вище 1,5 м, на фермах великої рогатої худоби - на висоті вище 2 м від підлоги.
Обприскування поверхонь робочої суспензією проводиться за допомогою обприскувачів, які забезпечують формування гідроаерозолей (ручні, ранцеві обприскувачі).
У місця недоступні для обприскування або місця, де нанесення інсектициду небажано розкладають або розвішують картонні смужки або поліетиленові стрічки, попередньо оброблені суспензією інсектициду. Для приготування робочої суспензії розчиняють 250 г гранул інсектициду Квик Байт® спрей 200 мл води кімнатної температури і ретельно перемішують для одержання однорідної суспензії. Для нанесення препарату на картонні смужки або поліетиленові стрічки використовують малярні щітки.
На час проведення дезінсекції тварин (птицю) виводять з приміщень, прибирають залишки корму і води, збирають яйця в пташниках, накривають поліетиленовою плівкою доїльне обладнання. Тварин можна заводити в приміщення після повного висихання оброблених поверхонь і після провітрювання протягом 30 - 40 хвилин.
Допускається проведення локальної дезінсекції окремих ділянок поверхонь приміщення при наявності інтенсивної вентиляції та відсутності людей і тварин (птиці) поблизу об'єктів, які обробляються.
Приготована робоча суспензія повинна бути використана протягом одного робочого дня. Якщо процес обробки був припинений більш ніж на 30 хвилин, суспензію необхідно повторно перемішати.

Протипоказання
Забороняється обробляти інсектицидною суспензією годівниці, поїлки та поверхні, які можуть контактувати з кормами і тваринами. Робочу суспензію інсектициду не можна наносити на брудні, сильно пористі, а також свіжопобіленої поверхні.

застереження
Персонал, що працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни і безпеки, прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.
Під час приготування і застосування робочої суспензії необхідно користуватися засобами захисту органів дихання, шкіри і слизових оболонок, очей (халат, шапочка, гумові рукавички, гумове взуття, герметичні захисні окуляри і респіратори).
До роботи з препаратом (приготування робочої суспензії, дезінсекція поверхонь приміщень) не допускаються неповнолітні особи (до 18 років), вагітні жінки та жінки, які годують немовлят, а також особи, для яких встановлені протипоказання під час попереднього медичного обстеження (захворювання органів дихання, підвищена чутливість до компонентів препарату).
Забороняється приймати їжу і напої, палити під час роботи з інсектицидом.
Після закінчення роботи обличчя і руки необхідно вимити водою з милом, рот прополоскати водою.
При випадковому попаданні інсектициду на шкіру його необхідно зняти ватяним тампоном і ретельно промити пошкоджену ділянку водою з милом.
При випадковому попаданні інсектициду в очі необхідно негайно промити їх великою кількістю проточної води і при необхідності звернутися до лікаря.
При появі ознак подразнення органів дихання слід припинити роботу із засобом, постраждалого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення, зняти робочий одяг. Рот і носоглотку прополоскати водою, дати випити теплий напій (чай, молоко) і звернутися до лікаря.
При випадковому попаданні інсектициду в шлунок потерпілому необхідно випити декілька склянок води і прийняти 10-20 таблеток активованого вугілля і звернутися до лікаря.
Антидот не відомий. Лікування симптоматичне.

Форма випуску
Полімерні контейнери місткістю 0,25 кг, 1 кг, 400 кг.

зберігання
У сухому, добре вентильованому, захищеному від прямих сонячних променів приміщенні, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі не вище 30 ° С.

Термін придатності
3 роки, після приготування робочого розчину - 12 годин.
Упаковка: контейнери 1 кг.
Одиниця відпустки товару: 1 контейнер 1 кг.

Виробник: БАЙЕР АГ, Німеччина.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты Ардена
+380 44
+380 44 303 9326
показать
+380 67
+380 67 447 8955
показать
+380 95
+380 95 714 3580
показать
+380 63
+380 63 792 3181
показать

Контактное лицо: Оксана Николаевна
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua

Продавец на agronovator с: 22.12.2014

Отправка сообщения
Вверх