«Йодомін-5»(Смесь гигиеническая) упаковка 1 кг.

45,00 грн./шт
≈ 1,34 EUR/шт
≈ 1,62 USD/шт
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Харьковская область, Харковский район
Доставка: Самовывоз, Доставка почтой
02.03.2021
Дата размещения:
14
Количество просмотров:
244863
Номер объявления:

Дополнительная информация:
ХАРАКТЕРИСТИКА
Суміш гігієнічна «Йодомін-5»
Засіб дезінфікуючий «Йодомін -5». На відміну від аналогів, «Йодомін - 5» містить йодистого компонента 5% , що на 3% більше ніж в аналогах, при цьому ціна абсолютно вигідна, а фармацевтична дія в два рази сильніша.
ФАРМАЦЕВТИЧНІ ВЛАСТИВОСТІ
Препарат має бактерицидну і бактеріостатичну активність у ставленні до Е.coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp, Actinobacillus spp, Bordetella bronchiseptica, Brucella spp, Clostridiaespp, Haemophilus parasuis, Mycoplasma spp, Pasteurella multocidia, Salmonella spp, Lawsonia spp, Leptospirae spp, Mycobacterium tub , Brachyspirae spp, Pseudomonas spp;Віруцидну і вірустатіческую активність по відношенню до збудників парвовірусного (Porcine Parvovirus (PPV), коронавірусних (Porcine Respiratory Corona Virus (PRCV) інфекцій свиней, рекомендується до використання при проведенні програм контролю і ерадикації при цірковірусной інфекції (PCV) і респіраторно-репродуктивному синдромі свиней ( PRRS), фунгістатичну і фунгіцидну дію до грибів сімейств Fusarium, Aspergillus та Penicillium; прото- і кокцідіостатічну дію до збудників протозойних інфекцій і кокцидіозів сільськогосподарських тварин; інсектицидну і лаврвоцідну дію по відношенню до мух, комах - кровососів і кліщів.
При тривалому впливі вбиває навіть спори, які є найстійкішими з форм мікроорганізмів. Засіб має репелентні властивості - відлякує дорослих комах і вбиває личинки мух. Засіб має абсорбуючу дію (абсорбує вологість в місцях використання), поглинає запахи аміаку, сірководню, метану та інших шкідливих виділень і газів. За рахунок випаровування йоду в навколишнє середовище відбувається дезінфекція, санація і дезодорація повітря в приміщеннях, де утримуються тварини.
ФАРМАЦЕВТИЧНА ФОРМА
Порошок для дезінфекції.
 • Засіб використовують для дезінфекції та санітарної обробки тваринницьких приміщень, вольєрів, кліток, пташників, великих приміщень або територій в яких є висока концентрація тварин, дезбар'єри, санітарно-забійних пунктів, вигрібних ям, автомобільного транспорту, що використовується для перевезення тварин і птиці та інших об'єктів , які підлягають ветеринарному нагляду. При утриманні:
 
 • свиней- обробка новонароджених поросят, гігієна місць утримання відгодівельного і маточного поголів'я, поліпшення мікроклімату (поглинання аміаку), обмеження респіраторних захворювань, зменшення кількості мух, поліпшення стану здоров'я тварин і профілактика стресів;
 • ВРХ - обробка кліток і будиночків для телят, гігієна місць відпочинку корів, профілактика захворювань корів на мастит, отримання молока з меншим показником бактеріального обсіменіння і кількістю соматичних клітин, профілактика захворювань копит у корів, телят (використання сухих копитних ванн), зменшення кількості мух, поліпшення мікроклімату (поглинання аміаку);
 •  Коней - гігієна підстилки та мікроклімат у денниках, профілактика захворювань копит, Зменшення кількості мух, покращення мікроклімату;
 • всі види птиці - гігієна статі і підстилки в пташниках, підсушування і поліпшення мікроклімату, зменшення кількості мух, профілактика респіраторних захворювань;
 • • кролики, хутрові звірі - гігієна і осушення підстилки, контроль мікроклімату, контроль поширення миксоматоза і гемморагіческая хвороби кролів;
 • собак - гігієна підстилки і статі, поліпшення мікроклімату, профілактика ендокринних захворювань (первинний гіпотиреоз), або ендокринної етіології, контроль маси тіла тварини.
 • а також при проведенні інших ветеринарно-санітарних заходів у вольєрах, наповнення туалетів домашніх тварин; санітарна обробка зовнішніх пунктів, особиста гігієна персоналу.
 • З берігати в оригінальній упаковці при температурі + 5 + 25 ° С в сухому, захищеному від світла місці.
  Термін придатності: 3 роки
  Тільки для ветеринарної медицини.
  Можна використовувати в присутності тварин.
  СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ
  • Засіб рівномірно розсипають по поверхні дезинфікуючого об'єкта 50-100г / м²
  • Перед посадкою птиці або введенням тварин в приміщення засіб використовують в дозі 100г / м² протягом 2-3 днів, а потім 1 раз в тиждень -50г / м² в присутності тварин. У тваринницьких приміщеннях з глибокою підстилкою перед її оновленням, рекомендується використання засобу в максимальній дозі 100г / м² один раз в тиждень.
  • Можна використовувати в присутності тварин.
  • Транспортні засоби, які використовуються для перевезення тварин проходять обробку в дозі 50г / м² перед початком транспортування. Експозиція - 2 г.
  ФОРМА ВИПУСКУ

  Паперові мішки з поліпропіленової вкладкою 10кг. (330грн.) або відра ПЕТ по 1 кг.(45 грн.)
   
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты чп.ЗООРОСТ
+380 99
+380 99 743 2107
показать

Контактное лицо: Сергей
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua
Продавец на agronovator с: 17.01.2016

Отправка сообщения
Вверх