Отправка сообщения владельцу
Мед соняшниковий 0,5-3л.
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Мед соняшниковий 0,5-3л.

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Мед
02-02-17
Просмотров: 20
№ 149761
Расположение: Украина, Киевская область, Киев, Киев показать на карте
Дополнительная информация: украинский
Мед соняшниковий, з центральної України,Кіровоградська обл. село Карбівка. 
Соняшник - це дивно гарне, яскраве і надзвичайно корисна рослина, з якого отримують багато цінних продуктів, таких як насіння, масло і звичайно, мед. 
Досвідчені бджолярі стверджують, що солодкі ласощі по корисним властивостям нічим не поступається іншим сортам, а в деяких моментах навіть перевершує. 
Багато людей зовсім вважають його штучно створеним продуктом бджільництва. Причиною невтішних відгуків став неспецифічний біохімічний склад, завдяки якому мед швидко кристалізується. Вся справа в рясному змісті натуральної глюкози, що приводить до прискореного застиганню.

Необізнані користувачі сприймають цей факт як підтвердження наявності хімічних компонентів. Відрізнити справжній продукт від фальсифікованого досить просто. У рідкому вигляді мед має яскраво-жовтий або янтарний відтінок, з можливою домішкою зеленуватого кольору. У нього щільна і дуже ніжна кристалічна структура і характерний фруктовий аромат з легкими нотками зелених томатів, квіткового пилку і абрикосів.
На відміну від інших сортів соняшниковий мед має меншу клейкість. Після загустіння смакові якості і зовнішній вигляд різко змінюються. Запах стає слабкішим, а смак - більш терпким. Це і відлякує потенційних покупців. Хоча побоювання марні. СЛІД ПАМ'ЯТАТИ і ЗНАТИ, що кристалізації схильний тільки натуральний продукт бджільництва. При додаванні цукрового сиропу спостерігається різке закисание і неприємний післясмак.
Ціна:
0,5л. - 45 грн.
1л. - 80 грн.
1,5л. - 120 грн.
3л. - 220 грн.
По м.Київ і м.Васильків доставка безкоштовна до адресата.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх