Альбит

96,00 EUR/л
≈ 113,90 USD/л
≈ 3 225,60 грн./л
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Киевская область, Киев
Доставка: Доставка по Украине
25.11.2020
Дата размещения:
66
Количество просмотров:
211767
Номер объявления:

Дополнительная информация:
Альбіт
Біофунгіцид, антидот з властивостями антистресанта і регулятора росту для зняття всіх видів стресу і імунізації рослин від хвороб. Препарат нового покоління біологічного походження, основою якого є не живі бактерії, а очищене діюча речовина, отримане при мікробної ферментації. 
Група
Біофунгіцид, антидот, антистресант, стимулятор росту.
Діюча речовина препарату: природний біополімер полі-бета-гідроксимасляна кислота з ґрунтових бактерій Bacillus megaterium і Pseudomonas aureofaciens. До складу препарату входять речовини, що стабілізують і підсилюють ефект основної д. р .: магній сірчанокислий, калій фосфорнокислий, калій азотнокислий, карбамід і хвойний екстракт. Альбіт не містить живих мікроорганізмів (а тільки д. р. з них), що робить дію препарату більш стабільною, менш схильною до впливу умов зовнішнього середовища.
Застосування:
Використання Альбіту дозволяє при невеликих витратах вирішити основні проблеми рослинництва: підвищити урожай і його якість, захистити рослини від хвороб і посухи, збільшити ефективність і знизити витрату використовуваних традиційних хімічних пестицидів і добрив. 
Методи застосування: передпосівна обробка насіння, обприскування в період вегетації.
Механізм дії:
Препарат взаємодіють з рецепторами НАДФН-оксидазної системи рослин, що стимулює експресію комплексу антиоксидантних ферментів (супероксид-дисмутаза, пероксидази, дегідроксіаскорбат-редуктаза, глутатіон-редуктаза). Рослини, оброблені Альбітом, набувають підвищену стійкість до пестицидних стресів, посухи, екстремальних температур, заморозків, хімічного забруднення ґрунтів, засолення та інших стресів. Показником стресостійкості оброблених Альбітом рослин є високий вміст хлорофілу. Активізація НАДФН-оксидази під впливом Альбіту викликає синтез саліцилової кислоти - надзвичайно активного сигнального з'єднання, імунізуює рослини проти хвороб. В результаті тканини рослин набувають неспецифічну стійкість до широкого кола патогенів (системна придбана стійкість). 
Сумісність з іншими пестицидами: може використовуватися спільно з добривами, гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, регуляторами росту, біопрепаратами. 
Переваги:
 Додавання Альбіту до гербіцидів дозволяє підвищити врожайність у середньому на 16,6% в порівнянні з використанням чистих гербіцидів;
 Підвищує вміст клейковини у пшениці до 5,1%;
 Збільшує цукристість у цукрових буряків до 2,5%
 Підвищує вміст вітамінів в овочах до 25%;
 Прискорює цвітіння і дозрівання овочів, скорочуючи необхідний для отримання повноцінного врожаю період вегетації на термін від декількох днів до двох тижнів;
 Дозволяє отримувати високий ефект з року в рік при різних погодних і ґрунтово-кліматичних умовах. 
Особливості застосування:
Препарат перед використанням треба ретельно збовтати. 
Умови зберігання: препарат зберігають в заводській упаковці в сухих, захищених від атмосферних опадів складських приміщеннях при температурі від -20 ° С до +25 ° С.
Термін зберігання: 3 роки від дати виготовлення 
Клас небезпеки:
4 (мало небезпечна речовина) 
Форма випуску, упаковка
Поточна паста. Флакон 1л, 100 мл, 5 мл
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты РОДОНІТ, ПП
+380 44
+380 44 502 3156
показать

Контактное лицо: Наталия
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua
Продавец на agronovator с: 24.06.2013

Отправка сообщения
Вверх