Отправка сообщения владельцу
Гербицид Карибу Экстра
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Гербицид Карибу Экстра

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Гербициды
18-06-18
Просмотров: 1177
№ 96569
Расположение: Украина, Кировоградская область, Кировоградский район, Кировоград показать на карте
Дополнительная информация: русский
Гербіцид Карібу  Екстра
Нове двохкомпонентне пакетне рішення з пролонгованою дією для вдосконаленого захисту посівів цукрових буряків.
- Розширення можливостей захисту: покращена дія на проблемні бур’яни, в т.ч. види гірчаків
- Оптимальний вибір для складних польових та господарських ситуацій
- Високоефективне комплексне рішення за рахунок ґрунтової та листкової дії
Діюча речовина: Компонент Т (трифлусульфурон-метил) 500 г/кг, Компонент Л (ленацил) 800 г/кг
Упаковка: 1  ящик
Норма використання: 280 г/га
Механізм дії
 Трифлусульфурон належать до класу сульфонілсечовин, поглинається переважно листям, а також коренями бур’янів. Потрапивши до рослини, активна речовина переміщується до точки росту та уповільнює поділ клітин, зупиняючи ріст бур’яну (пагонів та коріння). Ленацил – сильнодіючий інгібітор фотосинтезу у бур’янів. Діюча речовина потрапляє в рослини через корені рослин, завдяки цьому забезпечується пролонгована захисна дія, що стримує появу нових хвиль бур’янів.
Комплексна подовжена дія
Новий рівень біологічної ефективності Карібу Екстра досягається за рахунок взаємного підсилен- ня двох діючих речовин та розширення контролю бур’янів. Завдяки відмінностям поглинання рослина- ми цих діючих речовин (зокрема, виражена системна дія трифлусульфурону та ґрунтова дія ленацилу), забезпечується ефект синергетичної та подовженої дії препарату.
Вдосконалений контроль
Поєднання двох високоактивних діючих речовин розширює перелік контрольованих бур’янів та призводить до посиленого контролю основних двосім’ядольних та частково злакових видів бур’янів (паслін чорний, види гірчаків, мишіїв та ще понад 30 видів бур’янів). Карібу Екстра - це покращена концепція комп- лексного післясходового захисту цукрових буряків. Карібу® Екстра з одного боку, забезпечить вдоскона- лений контроль розширеного спектру бур’янів, наявних у полі, а з іншого боку, завдяки нагнітанню ґрунтового компоненту забезпечить пролонговану (ґрунтову) дію. Така особливість препарату є особливо актуальною у середині вегетації культури за появи наступних хвиль забур’янення (особливо лободи, падалиці ріпаку, соняшнику а також на зріджених посівах).
Селективність до культури
Карібу Екстра – високоселективний щодо усіх гібридів цукрових буряків за умов дотримання реко- мендацій застосування і якщо буряки не перебувають у стані стресу. Оптимальна температура для обприскування +15+25°С під час внесення та декількох годин після обробки.
Строки внесення
Фаза розвитку культури: Карібу Екстра можна застосовувати не більше двох разів за сезон, починаючи з того моменту, коли у цукрових буряків з’явиться перша пара справ- жніх листків і до періоду, коли культура закриє міжряддя. Рекомендовано дві (Т2 і Т3) послідовні обробки, за появи нової хвилі бур’янів. Саме дві обробки забезпечать достатню кількість компоненту Л (ленацилу) - 500 г/га, якої достатньо для забезпе- чення ефективної дії препарату через ґрунт і листя, і водночас відсутності післядії на наступні культури сівозміни. Гербіцид можна застосовувати на усіх типах ґрунтів.
Фаза розвитку бур’янів:
Найкращий контроль бур’янів досягається, коли препарат використовують у фазу “сім’ядолей до 2-х листків” у бур’янів. Проте, такі рослини як гірчиця польова та соняшник, добре контролюються навіть до утворення 6–ти листків. Слід відмітити високу ефек- тивність гербіциду проти видів гірчаків, навіть при появі у них першої пари справжніх листків. Внесення гербіциду у більш пізніх фазах розвитку бур’янів буде менш ефективним, тому деякі види рослин не будуть знищені, а
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх