Колесный трактор Fendt 800 Vario

Договорная
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Волынская область, Луцкий район показать карту
23.02.2018
Дата размещения:
293
Количество просмотров:
181091
Номер объявления:

Дополнительная информация: Украинский
Опис:
  Колісний трактор Fendt 800 Vario - це популярний потужний трактор, який славиться своєю компактністю, гнучкістю і продуктивністю. Розвиваючи потужність двигуна до 280 к. с., трактори є не тільки незамінними для роботи в польових умовах, але і прекрасно підходять для транспортування різноманітних вантажів. Потужний 6 циліндровий двигун із водяним охолодженням та безступінчаста трансмісія Vario виконають найскладнішу роботу в найкоротший час. Сучасна та ергономічна кабіна Vario обладнана найсучаснішим електронним обладнанням та системою навігації Trimble і AgCommand.
У 800-серії Vario з'явились нові фундаментальні інновації, які ще більше підвищують ефективність цієї серії тракторів. Основна інновація полягає у поєднанні нових технологій двигуна із додатково оптимізованою безступінчастою коробкою передач Vario. Трактори Fendt 800 Vario мають підвищену динамічність, більш високий обертовий момент та покращену енергостійкість, що дозволяє ефективно справлятись із найскладнішими завданнями. Використовуючи ці інновації ми маємо суттєві показники економії витрат пального. Новітні технології є новаторським рішенням економії та максимальної продуктивності.   
 В тракторі 800 Vario новітні технології оптимально об'єднані в одній машині, що дає професіональним фермерам та власникам господарств економічну перевагу:
 • 1. підвіска переднього моста (блокуюча і необслуговуюча, хід підвіски 60 мм) з системою динамічної стабілізації Fendt (FSC);
 • 2. циліндр підвіски для переднього моста;
 • 3. передній механізм навіски із зовнішніми елементами управління;
 • 4. передній механізм відбору потужності;
 • 5. 2 гідравлічних роз'єми двосторонньої дії в передній частині;
 • 6. планетарні бортові передачі;
 • 7. двигун Deutz 6,06 л з 4 клапанами на циліндр;
 • 8. зовнішня система рециркуляції відпрацьованих газів AGRex;
 • 9. безступінчаста коробка передач Vario;
 • 10. гідромотор;
 • 11. гідравлічний насос;
 • 12. замкнена муфта 4WD;
 • 13. турбонагнітач;
 • 14. паливний бак на 500 л;
 • 15. вісь сателіта;
 • 16. кабіна із вбудованим автоматичним кондиціонером і площею скління 3,5 м2; 
 • 17. багатофункціональний підлокітник;
 • 18. Fendt Varioterminal;
 • 19. дахова панель VarioGuide;
 • 20. сидіння Fendt Evolution підвищеної комфортності з клімат контролем та активною підвіскою;
 • 21. пасажирське сидіння Comfort з автоматичним ременем безпеки;
 • 22. зовнішнє дзеркало заднього виду з електричним блокуванням та обігрівом;
 • 23. багатошарове захисне лобове скло з обігрівом;
 • 24. світлодіодні фари з механізмом корекції положення фар;
 • 25. зовнішні задні елементи управління механізмом відбору потужності та одним блоком гідравлічного управління.
Розвиваючи максимальну вихідну потужність до 280 к.с трактор Fendt 800 Vario забезпечує велику продуктивність. Трактор Fendt має високий рівень ефективності. 6-циліндровий двигун Deutz з акумуляторною паливною системою вприскування високого тиску робочим об'ємом 6,06 л забезпечує швидкий відгук та хорошу динаміку. Високий тиск вприскування 2000 бар гарантує прекрасне розпилення паливної суміші і високу інтенсивність її згорання в двигуні.  
Інтелектуальне рішення, яке забезпечує виконання вимог нового стандарту на наявність шкідливих речовин у відпрацьованих газів Stage 4 / Tier 4. Саме тому, Fendt обладнала двигун системою доочистки відпрацьованих газів AGRex. Система рециркуляції відпрацьованих газів (AGRex), сажевий фільтр (СSF) та технологія SCR очищають і мінімізують кількість викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище.Трактор 800 Vario оснащується шестициліндровим двигуном Deutz. Головна причина швидкого відгуку і економічності двигуна полягає в подвійному надуванні. Система складається з першого турбонагнітача, інтеркулера повітря надуву, другого турбонагнітача і ще одного інтеркулера. Це гарантує подачу в двигун великого обсягу кисню. А чим більше кисню, тим ефективніше процес згоряння паливної суміші.
Трансмімсія Fendt Vario - гідрооб'ємно-механічна, з подільником потужності. При підвищенні швидкості збільшується частка механічної потужності, що передається через планетарну передачу. Гідростат повертається на 45 градусів і відрізняється високою максимальною робочою потужністю (550 бар), що гарантує виняткову ефективність. Картер коробки передач Vario ML 220 посилений. Він витримує більш високий тиск і відповідає підвищеним вимогам.
  Реверсивний вентилятор 800 Vario очищає рівно стільки, скільки необхідно, прагнучі звести цикли очищення до мінімуму. Вентилятор може автоматично змінювати напрямок повітряного потоку, завдяки чому охолоджуючі елементи добре продуваються. Особливості: в залежності від потреб в охолодженні регулюється положення лопастей вентилятора, тим самим підвищуючи ефективність охолодження. Це позитивно позначається на витраті палива.
  VarioGrip - це повністю інтегрована система Fendt для регулювання тиску в шинах, яка задіює систему клапанів та пневмомагістралей машини. Комплексне рішення базується на високопродуктивному 2-поршневому компресорі з водяним охолодженням, який забезпечує дуже високий об'єм подачі кондиціонованого повітря. Передні та задні мости оснащені радіальними поворотними патрубками. Ця дволінійна технологія передбачає відкриття клапану шини за допомогою лінії управління. Системою надзвичайно легко управляти через Varioterminal.
  Великою перевагою системи регулювання тиску в шинах VarioGrip є те, що вона повністю інтегрована в машину. Механічні та електронні компоненти повністю враховані при розробці концепції машини. Завдяки цьому Varioterminal можна ефективно регулювати тиск в шинах в діапазоні від 0,6-2,5 бар, роздільно для передньої та задньої осі. Система допомоги інформує оператора про дуже низький або дуже високий тиск в шинах за допомогою терміналу.
  Кабіна Fendt 800 Vario дуже простора. З робочого сидіння на пневматичній підвісці можна керувати усіма робочими процедурами за допомогою нової системи Variotronic. Автоматичні функції, автоматичне кондиціонування повітря і велика кількість допоміжних систем допоможуть оператору зберегти високу продуктивність праці протягом усього робочого дня. Кабіна має площу 3,5 м2 скла,  що відкриває чудовий огляд з кабіни на 360° та склоочисники для додаткового комфорту. 
  Робочі елементи правого підлокітника - Varioterminal: багатофункціональний джойстик, важіль з хрестоподібної кулісою і мембранна клавіатура прекрасно збалансовані і утворюють ергономічний центр управління, де все під контролем. Ідеальна система для роботи в полі.
  Новий склоочисник забезпечує поле зору 300°. Щоб забезпечити огляд колісних арок і переднього навісного обладнання під час дощу, амплітуду роботи склоочисника було збільшено майже вдвічі і тепер вона поширюється до самого капота. Роботу переднього склоочисника можна налаштовувати за допомогою переривчастого режиму.
  Varioterminal діагоналлю 7 дюймів (17,7 см) - це зручний і функціональний помічник в управлінні трактором, який використовується також для системи управління навісним обладнанням Variotronic (ISOBUS).
  Термінал Varioterminal 10.4-В - великий багатофункціональний екран діагоналлю 10 дюймів для роботи із багатьма допоміжними системами. У терміналі Varioterminal 10,4-В є шість основних додатків: елементи управління трактором; управління навісним обладнанням ISOBUS; функції камери; автоматичне рульове управління; документації та функції покажчика. На екрані може одночасно відображатись до 4 додатків. Велика перевага в тому, що термінал може відображати дані різноманітних додатків для використання їх в інших функціях чи системах. Це нове слово в інтеграції.
 Потужна гідравлічна система завдяки технології визначення навантаження прекрасно спроектована в найскладніших умовах роботи. В залежності від області застосування 800 Vario можна обладнати чуттєвим до навантаження насосом продуктивністю 152 або 205 л/хв. Даний аксіально-поршневий насос також створює управляючий тиск. Механізмом відбору потужності можна легко управляти за допомогою багатофункціонального підлокітника. Крім того, в задній частині передбачені зовнішні елементи управління. Швидкість заднього механізму відбору потужності (540Е/1000 або 1000/1000Е) дозволяє працювати при низьких оборотах двигуна, що сприяє зниженню витрат палива. Передній механізм відбору потужності (1000 об/хв) забезпечує роботу з широким спектром навісного обладнання в передній частині трактора.
  Fendt VarioGuide може підтримувати точність руху в двох режимах: +/- 20 см (VarioGuide Standard) або +/- 2 см (VarioGuide RТК). Вперше вам став доступний гнучкий вибір приймачів і сервісів корекції позиціонування.
   Телеметрична система AgCommand - це міжбрендове телеметричне рішення від AGCO Corporation. При підключенні трактора Fendt до системи AgCommand відбувається автоматична реєстрація таких даних:
 • витрати палива, л/га;
 • швидкість руху, км/год;
 • частота обертання об/хв;
 • потреба в тяговій потужності, Н;
 • положення заднього механізму навіски, %;
 • положення переднього механізму навіски,%;
 • обороти заднього механізму відбору потужності;
 • лічильник робочого часу;
 • зовнішня температура, °C.
Характеристики:
Технічні характеристики  
Технічні характеристики Fendt 822 Fendt 824 Fendt 826 Fendt 828
Двигун
Номінальна потужність (кВт/к.с) (ЕСЕ R24) 162/220 176/240 191/260 206/280
Максимальна потужність (кВт/к.с) (ЕСЕ R24) 162/220 176/240 191/260 206/280
Номінальна потужність (кВт/к.с) (ЕС 97/68) 166/226 182/248 195/265 211/287
Максимальна потужність (кВт/к.с) (ЕС 97/68) 166/226 182/248 195/265 211/280
Кількість циліндрів / охолодження 6 / водяне
Діаметр циліндра / хід (мм) 101/126 101/126 101/126 101/126
Робочий об'єм (см3) 6057 6057 6057 6057
Номінальна кількість обертів двигуна (об/хв) 2100 2100 2100 2100
Максимальний обертовий момент (об/хв) 2100 2100 2100 2100
Запас обертового моменту (%) 32 31 31 30
Удільний розхід палива (г/кВт*год) 192 192 192 192
Паливний бак (л) 505 505 505 505
Інтервал заміни мастила (мотогодин) 500 500 500 500
Трансмісія / Вал відбору потужності
Тип   безступінчаста трансмісія Vario ML 220 
Діапазон швидкості в полі (км/год) 0,02 - 35 км/год вперед; 0,02 - 20 км/год назад
Діапазон швидкості в дорозі (км/год) 0,02 - 60 км/год вперед; 0,02 - 33 км/год назад
Максимальна швидкість (км/год) 40 / 50 / 60
Задній механізм відбору потужності (об/хв) 540Е/1000 або 1000/1000Е
Передній механізм відбору потужності (об/хв) 1000
Гідравлічна система і механізм навіски
Тиск нагнітального насоса (200 бар) (л/хв)  152 152 152 152
Тиск нагнітального насоса (200 бар) (л/хв) (опція) 205 205 205 205
Управління заднім механізмом навіски EPC EPC EPC EPC
Максимальна кількість додаткових клапанів (стандарт) Версія Power Plus:
Версія Profi Plus: 
4 електричних клапани двосторонньої дії (3 двосторонньої дії)
 
8 електричних клапанів двосторонньої дії (4 двосторонньої дії) / важіль з хрестоподібною кулісою
Максимальне зусилля підйому, задній механізм навіски на дишлі (даН) 11110 11110 11110 11110
Максимальне зусилля підйому, передній механізм навіски (даН) 5040 5040 5040 5040
Вага навісного обладнання / передній механізм навіски, не більше (кг) 3755 3755 3755 3755
Бак гідравлічного мастила (л) 80 80 80 80
Вага та розміри
Власна вага (кг) 9370 9370 9520 9520
Дозволена загальна вага для швидкості 40 км/год / 50 км/год (одноконтурне гальмо) (кг)  16000 16000 16000 16000
Дозволена загальна вага для швидкості 40 км/год / 50 км/год (двоконтурне гальмо) (кг) 16000 16000 16000 16000
Дозволена загальна вага для швидкості 60 км/год (двоконтурне гальмо) (кг) 14000 14000 14000 14000
Максимальне вертикальне навантаження на з'єднуючий пристрій зі стандартними шинами на швидкості 60 км/год (кг) 2000 2000 2000 2000
Габаритна довжина (мм) 5275 5275 5275 5275
Габаритна ширина (мм) 2750 2750 2750 2750
Габаритна висота (мм) 3280 3280 3280 3280
Дорожній просвіт (мм) 575 575 575 575
Колісна база (мм) 2950 2950 2950 2950
Ширина колії передніх коліс (мм) 2000 2000 2000 2000
Ширина колії задніх коліс (мм) 1970 1970 1970 1970
Мінімальний діаметр розвороту (м) 5,5 5,5 5,5 5,5
Електрообладнання
Стартер (кВт) 4,0 4,0 4,0 4,0
Акумуляторна батарея (В/А-год) 12/180 12/180 12/180 12/180
Генератор (В/А) 14/2*160 14/2*160 14/2*160 14/2*160
Шини
Стандартні передні
Стандартні задні
540/65 R30
650/65 R42
540/65 R30
650/65 R42
540/65 R34
650/85 R38
540/65 R34
650/85 R38
Опційні передні
Опційні задні
540/65 R34
650/85 R38
540/65 R34
650/85 R38
600/70 R30
710/70 R42
600/70 R30
710/70 R42
Опційні передні
Опційні задні
600/70 R30
710/70 R42
600/70 R30
710/70 R42
710/60 R30
900/60 R38
710/60 R30
900/60 R38

Відділ продажу   (0800) 21 11 99 - с/г техніка (дзвінки з усіх телефонів безкоштовні)
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты Волинська фондова компанія
+380 800
+380 800 211 199
показать
+380 800
+380 800 211 188
показать
+380 800
+380 800 211 122
показать

Контактное лицо: Тетяна
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua

Дзвінки на номера безкоштовні
Продавец на agronovator с: 15.01.2016

Отправка сообщения
Вверх