Самоходный опрыскиватель KUHN PARRUDA

Договорная
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Волынская область, Луцкий район показать карту
15.02.2019
Дата размещения:
113
Количество просмотров:
180858
Номер объявления:

Дополнительная информация: Украинский
Опис:
  Самохідний обприскувач KUHN PARRUDA  - професійна, агропромислова, самохідна машина для обприскування рідин на полях з різною рельєфною поверхнею. У складних умовах Parruda поєднує в собі найсучасніші технологічні рішення, ергономічність, надійність, безпеку і доведену ефективність у всьому світі. Kuhn Parruda 3030 із гідравлічною підвіскою та оптимальним кліренсом 1,54 м дозволяє економічно обприскувати будь-які культури. Самохідний обприскувач обладнаний головками для розпилення Quadrijet, форсунками Trijet та трубами PVC, які якісно виконують усі технологічні цикли та є простими в обслуговуванні. За допомогою Spray-комп'ютера можна виконувати різноманітні операції відповідно до потреб оператора. Об'єм бака самохідного обприскувача - 3000 л. Нерівності, вибоїни, важкодоступні місця - не проблема для самохідного обприскувача Kuhn Parruda 3030.

Потужний 6 циліндровий двигун MWM - MaxxForce об'ємом 6,5 л. легко справиться з будь-яким завданням. Вбудований потужний турбоінтеркулер ідеально підходить для роботи на низьких оборотах та значно економить витрати палива. Також в двигун вмонтований сучасний вентилятор, який збільшує повітряний потік; знижує рівень шуму під час роботи; зменшує вібрацію двигуна і є простим в обслуговуванні. Двигун виготовлений відповідно до найсучасніших міжнародних стандартів ISO.
  Трансмісія 4х4 в Kuhn Parruda - гідростатична, яка включає в себе:
  • 2 гідравлічні насоси;
  • подачу 100 см3 / оборот; 
  • масло проводить систему передачі;
  • 4 колесні гідромотори KC-45;
Гідросистема в обприскувача - новаторське рішення, що значно полегшує технічне обслуговування самохідного обприскувача. 
Технологія KUHN UQUILIBRA стала вершиною багаторічних дослідень та польових випробувань по всьому світу. Конструкція представляє собою плаваючу паралелограмно-гідравлічну підвіску, яка точно відтворює рельєфну поверхню та створює плавний рух обприскуючих шлангів. Самохідний обприскувач має 7 секцій, які можна швидко адаптувати до потреб оператора.
Крім сучасного двигуна потужністю 185 к.с. конструктори створили оптимальний кліренс 1,54 м, міцне шасі та потужний повний привід. Будь-які перешкоди більше не проблема для господарств. Високий кліренс перетворює останній цикл захисту, як, наприклад, внесення фунгіцидів під кукурудзу, в просту операцію. Ріст врожаю є значним, якщо провести обробку в потрібний момент.
  Кабіна у Kuhn Parruda є надзвичайно ергономічною та сучасною. Кабіна має широкий огляду; пневматичну підвіску крісла; ергономічне управління; зручний підлокітник для оператора та найсучаснішу навігацію.
Сучасний комп'ютер має вбуований GPS - електронний контролер для норми внесення доз. Також бортовий комп'ютер має такі функції: автоматичний контроль секцій, автопілот із гідравлічним управлінням; система сигналізації та багатоосьовий компенсатор тиску. Дане обладнання забезпечує непервершений результат і більш ефективну роботу, з економією часу, енергії та палива.
Швидкість та ефективність системи оприскування. Система END CAP нагнітає швидкість відкриття і закриття секцій оприскувача на 85%. Система є ідеальною для автоматичного контролю за секціями, економії хімікатів, що підвищує загальний показник якості роботи самохідного обприскувача.
Профільовані штанги довжиною 30 м виготовлені із алюмінієвого сплаву, що є легкими, стійкими до корозії та дозволяють витримувати надкритичні навантаження. 
Характеристики:
 
Технічні характеристики 3030
Об'єм бака (л) 3000
Двигун обприскувача  MWM із турбонадувом
Номінальна потужність двигуна (к.с) 185
Кількість циліндрів (шт) 6
Об'єм двигуна (л) 6,45
Трансмісія  гідростатична, 4х4 
Робоча швидкість (км/год) максимум 20 км/год
Перемішування хімікатів 2 гідрозмішувача
Ємність введення хімікатів  поліетелен
Об'єм системи із хімікатами (л) 26,5
Тип насоса оприскувача відцентровий із нержавіючої сталі
Подача насоса (л/хв) 210 л/хв при 3,0 бар
Тип розпилюючих головок  Quadrijet
Відстань між форсунками (см) 35-50
Ширина стріли (м) 30
Кількість секцій (шт) 7
Загальна висота (м) 3,6
Загальна довжина (м) 3,2
Гідравлічне регулювання колії штанги (м) від 2,8 до 3,5
Активно-пневматична підвіска +
Кліренс (м) 1,54
Вага (кг) 8900
Бортовий Spray-комп'ютер +
Шини 12,4 R36
 
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты Волинська фондова компанія
+380 800
+380 800 211 199
показать
+380 800
+380 800 211 188
показать
+380 800
+380 800 211 122
показать

Контактное лицо: Тетяна
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua

Дзвінки на номера безкоштовні
Продавец на agronovator с: 15.01.2016

Отправка сообщения
Вверх