Весовое оборудование Генераторы Компрессоры Транспортеры (конвейеры) Лабораторное оборудование и приборы Оборудование для точного земледелия Оборудование для брикетирования и грануляции Оборудование для обработки сельскохозяйственных культур Оборудование для животноводства Ветеринарное оборудование Вентиляционное оборудование Насосное оборудование Теплотехническое оборудование Оборудование для водоснабжения и канализации Оборудование для легкой промышленности Оборудование для пищевой промышленности Оборудование для производства тары и упаковки Оборудование для фасовки и упаковки Холодильное оборудование Садовое оборудование, инвентарь Тепличное оборудование, инвентарь Торговое оборудование Строительное оборудование Электрооборудование Оборудование для АЗС и нефтебаз Шахтное и рудничное оборудование Запчасти для агрегатов и оборудования Ремонт оборудования АПК Аренда оборудования АПК Другое оборудование
Отправка сообщения владельцу
Аэродинамический зерновой сепаратор "ТОР" ИСМ-30
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Аэродинамический зерновой сепаратор "ТОР" ИСМ-30

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Оборудование для обработки сельскохозяйственных культур
26-03-17
Просмотров: 766
№ 131026
Расположение: Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск, Ивано-Франковск
Дополнительная информация: украинский

Принцип роботи сепаратора полягає в зміні повітряним потоком траєкторії вільного падіння зерна. Далі початковий матеріал розподіляється за фракціями в залежності від маси, розміру та форми.

Зерно подається в бункер, розподіляється по ширині лотка під власною вагою, і, таким чином, надходить рівномірним потоком в камеру сепарації, де і відбувається його поділ за масою, розміром та формою. Розподілене по фракціях зерно потрапляє у відповідні лотки.

На відміну від аналогічних сепараторів, ІСМ «ТОР» за один сезон окуповується 2-3 рази. Це стає зрозумілим після нескладних підрахун­ків. Візьмемо для прикладу господарство з площею 100 га. Найчастіше в таких невеликих господарствах, як для чистки врожаю, так і для відбору посівного матеріалу, використовують стару решітну техніку. Зерно, відібране таким способом, неякісне. Врожай від посіву такого зерна буде на 10 - 40% меншим, в порівнянні із зерном відібраним на аеродинамічному або гравітаційному сепараторах. Тобто, використовуючи сепаратор «ТОР» для відбору посівного матеріалу, Ви збільшуєте врожайність мінімум на 10%, а в середньому на 20-25%.

Припустимо, що наше невелике господарство вирощує пшеницю. Середня врожайність цієї культури в Україні - 30 ц/га. Отже, за один сезон дане господарство вирощує 300 т пшениці. Але якби для посіву використовувалось зерно, відібране на нашому сепараторі, то врожай становив би мінімум 330 т (на 10% кращий). Тепер переведемо це збільшення врожаю у гривні: 30т х 1600грн = 48000 грн. Вартість аеродинамічного сепаратора ІСМ-5 «ТОР» із найменшою виробничою потужністю складає від 21000 грн. Отже, можна зробити висновок, що навіть у невеликому господарстві із посівною площею 100 га, сепаратор ІСМ-5 окупиться за один сезон в 2-3 рази.

Продуктивність: В режимі очищення - 30т/год В режимі калібрування - 15т/год Габарити: 2300х1150х2400мм Енергоспоживання: 0,4 – 4,4кВт, 380В, 50 Гц Маса: 740кг

Сепаратор ІСМ-30 це обладнання, призначене для очищення від будь-якого виду сміття, і сортування по вазі, насіння зернових, зернобобових, кормових, олійних і трав'яних культур.   Повітряний сепаратор ІСМ-30 не містить у собі ніяких решіток. Весь процес обробки зерна відбувається в повітряному потоці. Поділ часток зерносуміші відбувається по 2 параметрам - вагою та парусності. Він здатний працювати з зерном будь-якої засміченості та вологості. На сепараторі зерна "ТОР" можна очищати і калібрувати насіння таких культур: пшениця, кукурудза, соняшник, ячмінь, сорго, просо, рис, овес, горох, сочевиця, соя, ріпак, гречка, люпин, гірчиця, льон, кава боби, насіння трав, насіння овочів та насіння баштанних.

Обробка зерна в сепараторах ІСМ-30 може проходити в 4 режимах:

- Попереднє очищення зерна;

- Первинна очистка зерна;

- Калібрування зерна (сортування зерна);

- Змішаний режим (одночасна очищення та калібрування).

ІСМ-30 не є самохідним. Він може бути укомплектований колесами, для можливості його переміщення, або встановлюватися стаціонарно. При використанні сепаратора ІСМ-30 в складському приміщенні, його потрібно додатково обладнати навантажувачем і зробити пристосування для відводу каліброваного зерна з фракцій.   Зерновий сепаратор ІСМ-30 не вимагає складного технічного обслуговування. Іноді слід проводити зовнішню очистку, внутрішнє очищення сепаратор проводить сам, при роботі в реверсному режимі.

Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх