Дробилка древесины

Договорная
Связаться с продавцом
Расположение: Польша, Свентокшиское показать карту
Доставка: Доставка по Украине
18.11.2017
Дата размещения:
224
Количество просмотров:
114738
Номер объявления:

Дополнительная информация: Польский
SKORPION 500 RB – це найбільший барабанний подрібнювач із гусеничною системою серед усіх які наша фірма виготовляє. Він позиціонується для споживачів які хотіли б отримувати щепу однорідної фракції у великих кількостях. Машина належить до групи барабанних подрібнювачів з приводом від ВВП трактора. Мінімальна потужність трактора необхідна для приводу подрібнювача, 120 к.с. (540÷750об./ хв.).

З озляду на значні габарити подрібнюваного матеріалу діаметром до 30см. подрібнювач передбачений із механізованим завантаженням деревних відходів за допомогою гідравлічного маніпулятора, в базовій комплектації оснащений основою для його монтування.

Велика зона завантаження деревини, горловина із розмірами 550 х 370мм, вможливлює подрібнення розлогого гілля і інших деревних відходів великого об’єму.

У одрібнювачі застосовано систему втягування деревини, яка складається із вмонтованого зубчатого ролика маятникового типу діаметром 380мм, який втягує і притискає деревину, та подаючого стола із зубчатим гусеничним транспортером довжиною 680мм, перед яким є завантажувальний борт із гідравлічним керуванням  оснащений додатковим гусеничним транспортером довжиною 600мм. Запуск, зупинка і повернення назад системи подачі здійснюється за допомогою джойстика. Довга і широка поверхня гусеничних транспортерів - це простота, ефективність і продуктивність завантаження деревини гідравлічним маніпулятором.

Вільний простір між гусеницями служить для очищення від забруднення такими абразивами як дрібне каміння, пісок, земля і т.д., таким чином продовжуючи термін служби ножів.

Система втягування деревини живится від гідронасоса який входить до стандартної комплектації подрібнювача, ролик і гусениця приводяться в рух від цього гідронасоса зявдяки гідромоторам із редукторами.

Подрібнювач в стандартній комплектації має плавне регулювання швидкості подавання матеріалу на подрібнення в діапазоні різання від 5 до 35мм. Таке рішення дає можливість виготовляти дрібну щепу, яку, при наступній переробці на молоткових млинах, можна використовувати для виробництва брикетів чи пеллет, в той час як груба щепа є ідеальною сировиною для опалювання, чи з метою продажу для для помисловості.
Забезпечення досягнення однорідної щепи досягяється завдяки використанню  сита яке встановлене під ріжучим барабаном. Щепа відбирається з-під сита 2 шнековими транспортерами до нагнітаючого вентилятора і за його допомогою викидається назовні через щепопровід. Подрібнювач стандартно укомплектований гідравлічно керованим щепопроводом із автоматизованим керуванням його обертання на 240° за допомогою джойстика.

Застосування системи із 6 ріжучими ножами розташованими на барабані секторально(однин повний різ за один оберт барабана) дозволяє досягти великих можливостей подрібнювача при відносно невеликій потужності трактора.

Конструкція ріжучих ножів дає можливість загострювати їх протягом сроку служби до 55 міліметрів від номінальної довжини, таким чином подовжуючи термін їх використання.

Конструкція подрібнювача змонтована на одновісному шасі, що дозволяє буксирувати машину на всіх типах доріг. Використання стандартної осі без гальм дозволить Skorpion 500 RB рухатись із швидкістю до 25 км/год.  Але можливе комплектування віссю із ресорною підвіскою (до 40 км/год), чи пневматичною підвіскою (до 80 км/год) – обидві осі мають пневматичні гальма.

Рішення із позиціонування завантажувального столу під кутом 90° відносно напрямку буксирування, дозволяє одночасно буксирувати подрібнювач і причеп за допомогою одного трактора (подрібнювач має власний фаркоп).

Подрібнювач оснащений сучасними дорожніми LED світильниками.

До стандартної комплектації Skorpion 500 RB входить одна із найсучасніших в ЄС електронних систем No-stress. Яка автоматично запобігає перевантаженню системи приводу, завдяки автоматичній затримці вузла подачі. Програмне забезпечення системи захисту від перевантаження No-stress дозволяє просто змінювати налаштування роботи машини із врахуванням індивідуальних потреб. Програми «товста деревина», «тонка деревина» дозволяють швидко змінювати режим роботи подрібнювача завдяки пристосуванню до подрібнюваного на даний момент матеріалу і ефективнішій роботі подрібнювача. Ця система має вбудований лічильник мотогодин.

Отримана із деревних відходів щепа може використовуватись у багатьох цілях, як в енергетичних так і в промислових чи навіть  декоративних. Придбання подрібнювача Skorpion 500 RB, це оптимальне рішення для фірм і підприємств які розвивають свою діяльність в сучасному екологічному напрямку.

Габариты (дл.x шир.x выс.) 3870 x 2360 (3000)* x 3025 (4460)* [мм]
Вес 3700 без манипулятора ** [кг]
Диаметр материала деревья до 300 [мм]
Количество ножей (в зависимости от барабана) 6 режущих и 1 контрнож [шт]
Скорость подачи до 21 [м/мин]
Производительность до 20 [м³/ч]
Ширина щепы до 35 мм в зависимости от материала [мм]
Способ подачи ролик и гусеничный траспортёр с гидроприводом
Диаметр режущего барабана 520 [мм]
Сито - ячейки 30х30 или 50 x 50 [мм]
Размер подающего окна (шир. x выс.) 550 x 370 [мм]
Длина гусеничного транспортёра стол 680, платформа 600 [mm]
Минимальная мощность трактора 120 (Л.С.)

()* - размер в рабочем режиме.
()** - вес зависит от опции в машине 

Стандартна комплектація:
- Вісь транспортувальна до 25 км/год.
- Стіл із гідрокеруванням і гусеничним транспортером.
- Щепопровід  з гідрокеруванням  і автоматизоване гідравлічне керування обертання щепопроводу на 240° і дефлектор.
- Дорожні LED світильники.
- Карданний вал.
- Власна гідросистема.
- Опора із гідрокеруванням.
- автоматична зчіпка для буксирування.
- Система захисту від перевантаження No–stress із лічильником мотогодин.
- Гідравлічне керування за допомогою гідрророзподільника або джойстика.

Додаткова комплектація: 
- Вісь транспортувальна із ресорною підвіскою (до 40 км/год), чи пневматичною підвіскою (до 80 км/год), осі оснащені пневматичними гальмами
- Гідравлічний маніпулятор.Skorpion 500 RB jest rębakiem bębnowym, współpracującym z ciągnikiem rolniczym o mocy minimum 120 KM (540 ÷750 obr./min). Ze względu na znaczne gabaryty zrębkowanego materiału o średnicy do 300 mm rębak dedykowany jest do mechanicznego załadunku odpadów drzewnych za pomocą żurawia HDS (w standardzie wyposażony jest w podstawę do jego zamocowania). Duża przestrzeń załadunku drewna, gardziel o wymiarach 550 x 370mm umożliwia zrębkowanie rozłożystych gałęzi i innych objętościowo obszernych odpadów drzewnych.

Gabaryty (DxSxW) 3870 x 2360 (3000)* x 3025 (4460)* [mm]
Waga 3700 bez dźwigu**[kg]
Średnica materiału pień do 300 [mm]
Ilość noży 6 tnących + 1 podporowy [szt.]
Wydajność zrębkowania do 21 [m3/h]
Szybkość podawania do 20 [m/min]
Średnica cięcia bębna 520 [mm]
Wymiary gardzieli (SxW) 550 x 370 [mm]
Długość gąsienicy stół 680, klapa 600 [mm]
Szerokość zrębka do 35 mm w zależności od materiału
Sito – oczko 30x30 lub 50x50 [mm]
Min. moc ciągnika 120 [KM]

()* - wymiar po rozłożeniu w trakcie pracy. 
()** - waga zależna od wyposażenia rębaka.

Wyposażenie standardowe:
- Oś jezdna do 25 km/h.
- Hydraulicznie składany stół załadowczy (klapa) wraz z gąsienicą załadowczą.
- Hydraulicznie składana rura wyrzutowa wraz z automatycznym sterowaniem obrotnicą 240° i deflektowem.
- Nowoczesne LED-owe oświetlenie drogowe.
- Wałek odbioru mocy.
- Własny system hydrauliczny.
- Hydraulicznie regulowana noga podporowa.
- Automatyczny zaczep holowniczy do przyczepy.
- System antyprzeciążeniowy No–stress z licznikiem motogodzin.
- Sterowanie za pomocą rozdzielacza hydraulicznego lub Joysticka.
  
Wyposażenie opcjonalne:
- Oś jezdną z zawieszeniem resorowanym do 40 km/h lub zawieszeniem pneumatycznym do 80 km/h, osie wyposażone w hamulec pneumatyczny.
- Hydrauliczny dźwig (żuraw).
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты TEKNAMOTOR
+48 41 2
+48 41 263 68 23
показать

Контактное лицо: Marek
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua

teknamotorwk
Продавец на agronovator с: 17.11.2015

Отправка сообщения
Вверх