Агровыставки Агрохимические услуги Аренда оборудования АПК Ремонт оборудования АПК Автосервис и ремонт транспортной техники Аренда транспортной техники Гидротехнические услуги Дорожно-строительные работы Литература, справочники АПК Строительство и ремонт Недвижимость и земля АПК Услуги в сфере животноводства Обслуживание теплиц, парников Обработка, уход, полив земли Уборка и обработка урожая Хранилища сельхозпродукции Озеленение и ландшафтные услуги Перевозки Санитарно-гигиенические услуги Защитные средства и хозтовары Утилизация отходов Услуги по фасовке, упаковке и маркировке товара Расходные материалы для маркировки продукции Декоративные изделия для дачи и сада Клининговые услуги Юридическое и финансовое обслуживание АПК Кадровое обеспечение АПК Промышленная химия Сырье и материалы для легкой промышленности
Отправка сообщения владельцу
Ландшафтний дизайн
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Ландшафтний дизайн

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Озеленение и ландшафтные услуги
16-01-20
Просмотров: 1144
№ 34048
Расположение: Украина, Львовская область, Львов, Львов
Дополнительная информация: украинский
Ви побудували свій будинок. Він виглядає так, як ви мріяли. А ось присадибна ділянка представляє собою в кращому випадку смутний газон не самої кращої якості, в гіршому – нагромадження абсолютно непридатної для посадок глини. А як хочеться побачити тінистий садок навколо будинку, альпійську гірку, відпочити в альтанці, пограти з дітьми на майданчику, викупатися в басейні, посидіти біля ставка або послухати плюскіт струмочка. Для цього, як говорять професійні дизайнери, потрібно сформувати ландшафтне середовище, що відображає саме ваш стиль життя.
Сумістити всі елементи впорядкування, висадити рослини так, щоб вони прикрашали Ваш сад, а не були невиразною зеленою масою, добре прижилися, і надалі радували око своїм різноманіттям, Вам допоможе фахівець з ландшафтного проектування. Найоптимальніший варіант - звернутися в нашу компанію, де за рахунок комплексного підходу можливості набагато ширші, а найголовніше, Вашою ділянкою займатимуться фахові спеціалісти, починаючи із стадії проектування, до остаточного втілення проекту в життя. Ландшафтний дизайн - це мистецтво організації навколишнього середовища. Розробка плану облаштування – ландшафтне проектування - це перший етап цілого комплексу робіт, підсумком якого стане втілення готового проекту.
Ландшафтний дизайн ділиться на декілька основних етапів, які можуть включати:
  • геодезичну зйомку місцевості;
  • проведення аналізу ґрунту;
  • підбір рослин для певних кліматичних умов і ґрунтів;
  • розробку дизайн-проекту;
  • інженерну підготовку території;
  • установку садово-паркового освітлення та декоративних водоймищ;
  • створення малих архітектурних форм;
  • посадку зелених насаджень.

Зелені насадження є основними елементами художнього оздоблення ділянки. Об'єктом озеленення називається земельна ділянка, на якій складові ландшафту (рельєф, водоймища, рослини) і будівельні споруди взаємозв'язані і призначені для відпочинку на відкритому повітрі. У ландшафтному дизайні передбачається оригінальне поєднання забудов, водойм, доріжок, підпірних стінок, альпійських гірок, насаджень та малих архітектурних форм в єдину і безперервну систему, що призначена милувати око та приносити душевний спокій та радість життя.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх