Семена кормового буряка (свекла) «Лада»(от производителя!)

200,00 грн./упаковка
≈ 6,49 EUR/упаковка
≈ 7,37 USD/упаковка
Связаться с продавцом
Расположение: Украина
24.02.2019
Дата размещения:
76
Количество просмотров:
230847
Номер объявления:

Дополнительная информация: Украинский
Пропонуємо насіння високоврожайного кормового буряка «Лада» (селекції НВЦ НАН Білорусі з землеробства) першої репродукції вирощене в Україні. Насіння оброблено комплексом захисно-стимулюючих речовин в умовах насіннєвого заводу.
Відрізняється швидким ростом в початковий період. М’якуш білий, рожево-білий, щільний, соковитий. Форма коренеплоду овально-циліндрична, з загостреним кінчиком.Зразу розкриємо правду про вагу буряка - до 25 кг. і урожайність - до 1700 ц/га. – це максимальний потенціал заявленого сорту, в умовах дотримання дуже високої агрокультури і агротехнології при його вирощуванні!
Середній врожай в 2018 році в умовах Черкаської обл. склав - 1200 ц/га, середня вага буряка від 8 до 12 кг, що є на порядок вищими, чим в широко розповсюдженого сорту Центаур польської селекції.
Без органічних добрив (внесення перегною), мінеральних добрив, підживлення впродовж вегетації і належного догляду за посівами одержати високий урожай вкрай важко! Тому був розроблений комплекс початкової обробки насіння захисно-стимулюючими речовинами, перелік яких вказаний на упаковці.
Насіння дійсно заслуговує уваги  і виправдовує свою ціну, по при високу врожайність також перевагами є:
- кількість посівного матеріалу - лише 4 - 7кг/га, не треба проріджувати за умови точного висіву - 5-8 насінин на погонний метр.
- стійкість до церкоспорозу (плямистість листків, що уражує всі види буряків), тому дає можливість використовувати зелену масу «гичку» з 2-го місяця після сходів і до збору коренеплодів.
- відмінна стійкість до посухи, в умовах щорічного збільшення температури на планеті дуже актуальний фактор.
- відмінне зберігання зумовлене стійкістю до кагатної гнилі (біла або сірувато-попеляста цвіль) при належних умовах може зберегтись до середини літа.
Насіння вирощене в Україні на замовлення і під контролем науково-виробничого підприємства «Агрозвін К» м. Київ, посівні якості насіння згідно лабораторного аналізу та відомості про характеристику сорту вказані на упаковці.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты Олег
+380 96
+380 96 2236736
показать

* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua
Продавец на agronovator с: 31.01.2015

Отправка сообщения
Вверх