Продам саджанці смородини чорної сорта найкращі доставка Нова пошта

8,00 грн./шт
≈ 0,24 EUR/шт
≈ 0,29 USD/шт
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Житомирская область, Житомирский район
04.02.2021
Дата размещения:
2611
Количество просмотров:
38257
Номер объявления:

Дополнительная информация: Украинский
Продам саджанці смородини та живці сорта найкращої Української та зарубіжної селекції Краса Львова, Київський велетень Ювілейна копання, Тітанія, Бен Алдер, Бен Ломонд, Рубен, Тибен, Тинес про негативні та позитивні сторони кожного сорту розповімо по телефону, допоможемо підібрати під кожен регіон та грунт окремий сорт. Потрібно враховувати що смородина всіх сортів пристосована до перезимівлі на 100% так як вирощувався на Півночі України). Консультаційна підтримка за технологією на всіх етапах вирощування! Збереження сорту гарантоване. Також підприємство реалізує за оптовими цінами засоби захисту та підживлення смородини.

 Детальнішу інформацію про нашу продукцію  «Двірецька грядка» ціни, опис, фото та багато іншої корисної інформації Ви можете знайти в нашому інтернет магазині dviretska-hriadka.com.ua/  та зробити замовлення.


Доставка будь яким перевізником зручним для Вас від 20 шт. Ціни від виробника від 8 грн/шт. Оптовикам знижки! Якість та схожість 100%. Допомога в реалізації ягоди смородини від 500кг.  Дякуємо за довіру. Всі питання по телефону
 Об’єми деяких сортів обмежені ціна дог.

 
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты
+380 98
+380 98 0176060
показать

Контактное лицо: Юрий
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua
Продавец на agronovator с: 28.02.2013

Отправка сообщения
Вверх