Отправка сообщения владельцу
Ризоактив-P - инокулянт для сои, гороха.
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Ризоактив-P - инокулянт для сои, гороха.

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Органоминеральные удобрения
15-05-20
Просмотров: 12
№ 228073
Расположение: Украина, Киевская область, Киев, Киев
Дополнительная информация: русский
Інноваційний препарат високоактивних конкурентоздатних бульбочкових бактерій, призначений для обробки насіння бобових культур до сівби.
Культура: соя, горох.
Препарат Ризоактив випускається в трьох марках Р., Т., В., які більш стійкі до пошкоджувальної дії чинників навколишнього природного середовища.
Форми препарату: рідина, порошок (на основі торфу або на основі активованого вугілля).
Використання Ризоактиву значно поліпшує умови азотного живлення бобових культур, в тому числі сої або гороху завдяки його фіксації з атмосфери. Використання Ризоактиву за дотримання технології гарантовано збільшує врожайність сої на 0,2–0,8 т/га та забезпечує економію (20–35%) мінеральних добрив, підвищує якість зерна за вмістом білка на 20%–25%.
Діюча речовина: високоактивні конкурентоздатні штами Bradyrhizobium japonicum, адаптовані до ґрунтово-кліматичних умов України.
Вміст діючого чинника (титр бактеріальних клітин): в 1 г препарату близько  4 – 6 млрд.
Термін зберігання:
Ризоактив – Р – 6 місяців при температурі +5 – +15ºС;
Ризоактив – Т., Ризоактив – В – 6 місяців при температурі +5 – +15ºС
Норма витрати: 2л / т насіння, 2 кг/т насіння.
Спосіб застосування: препарат використовується для передпосівної інокуляції насіння шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Використання препарату Ризоактив марка Р., дозволяє проводити обробку насіння сої/гороху за 1 місяць до посіву, а марки Т. та В. до 14 діб. Для обробки використовується прилипач, що постачається в комплекті з препаратом.
Фасування: каністри 1 л, 5 л; коробки 1 кг, 2 кг (5, 10 га порцій).
Для отримання максимального ефекту від використання біопрепаратів, необхідно створити оптимальні умови як для росту і розвитку рослин, так і для функціонування мікроорганізмів.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Здорове насіння можна не протруювати, а при необхідності використовувати фунгіциди біологічного походження (Біополіцид) або хімічного (Февер, Скарлет, Максим, Вітавакс–200 ФФ та інші).
За необхідності можливе поєднання вище названих пропруйників (Біополіцид, Февер, Скарлет, Максим, Вітавакс–200ФФ) у одній баковій ємності з інокулянтом Ризоактив.
Додавання мікроелементів також можливе у одній баковій ємності з інокулянтом Ризоактив перед посівом.  Але необхідно памятати, що готувати та використовувати (обробляти посівний матеріал) робочий розчин мікроелементів та біопрепарату (Ризоактив), обмежено в часі, тобто від приготування робочого розчину до обробки насіння має пройти не більше 2 годин.
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх