ИК обогреватель Б1000 ТМ Билюкс бытовой

2 399,00 грн.
≈ 82,14 EUR
≈ 88,76 USD
Связаться с продавцом
Расположение: Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск
22.03.2017
Дата размещения:
427
Количество просмотров:
130984
Номер объявления:

Дополнительная информация: Украинский
Довгохвильовий стельовий  ІЧ обігрівач  Б1000 ТМ БіЛЮКС

Призначаються для швидкого, комфортного обігріву приміщень з висотою стель від 2,4 до 3 м. Легко монтується на стелі. Ідеально підходять як основна опалювальна система. Можна використовувати у квартирах, магазинах, виставкових залах, приватних будинках і т.д.

Може використовуватися, як автономна система опалення з можливістю регулювання температури по зонах. Це зручно для великих приміщень де є необхідність прогрівати  окремі ділянки.

Принцип роботи обігрівача.

У першу чергу нагрівається пластина обігрівача, до 300 градусів, розігрівшись, вона передає тепло за допомогою променів усім предметам, які знаходяться в області обігрівача.

Важливо!

Всі інфрачервоні обігрівачі, які в робочому режимі мають температуру на поверхні нагрівального елемента до 300 градусів, працюють в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. Температура на пластині інфрачервоного обігрівача Билюкс Б1000 становить від 240 до 270 градусів.

Вплив на організм людини від інфрачервоного обігрівача.

Одним з важливих параметрів, на який слід звертати увагу при підборі інфрачервоного обігрівача - це довжина хвилі. Всі довгохвильові інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися як основна система опалення, в приміщеннях, де тривалий час перебувають люди.

Обігрівачі Билюкс серії «А», «Б» або «П» працюють саме в довгохвильовому спектрі теплових хвиль. А обігрівачі Білюкс серії «У» працюють у середньому діапазоні хвиль, тому використовувати їх краще там, де люди перебувають короткочасно: опалення робочого місця, столика на літньому майданчику кафе, веранди на дачі.

Технічні особливості електричних обігрівачів Білюкс.

• Площа опалення : до 10 метрів - якщо використовується, як основна система опалення; до 20 метрів - якщо використовується як додаткове джерело тепла;

• Висота установки: рекомендуємо встановлювати на 2,5 - 2,7 метра від пластини до підлоги

• Розміщення: В першу чергу необхідно прибрати основні тепловтрати, тому обігрівачі встановлюються уздовж холодних стін і вікон.

• Установка: при установці на стелю, вся теплова енергія обігрівача спрямована вниз на предмети, так можна домогтися максимального ефекту. Допускається монтаж як на стіну, так і в кут між стіною і стелею , але при цьому коефіцієнт ККД падає мінімум на 30 %.

• Обережно! Висока температура на поверхні пластини обігрівача - до 300 градусів, при цьому корпус обігрівача нагрівається всього до 80 градусів.

• Технічний відступ: завжди дотримуйтеся мінімальної відстані від обігрівача до предметів: вниз - 50 см, вгору - 5 см, в сторону - 5 см.

Важливо! Для економії електрики і Вашої зручності - використовуйте системи контролю температури - терморегулятори. Вони дозволяють автоматизувати роботу інфрачервоного обігрівача і економити від 30% до 70% електроенергії. Залишайте свій відгук про інфрачервоні обігрівачі Білюкс Б1000, він допоможе іншим більш детально вивчити питання про обігрівачі.

У Вас є можливість купити інфрачервоний обігрівач Білюкс Б1000 в Україні зробивши онлайн замовлення, або зателефонувавши за телефонами на нашому сайті.

 

Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
Контакты Пластимет
+380 67
+380 67 3436691
показать

Контактное лицо: Тетяна
* Пожалуйста, сообщите продавцу, что вы нашли объявление на Agronovator.ua

380|67|3436691
Продавец на agronovator с: 21.02.2015

Отправка сообщения
Вверх