Весовое оборудование Генераторы Компрессоры Транспортеры (конвейеры) Лабораторное оборудование и приборы Оборудование для точного земледелия Оборудование для брикетирования и грануляции Оборудование для обработки сельскохозяйственных культур Оборудование для животноводства Ветеринарное оборудование Вентиляционное оборудование Насосное оборудование Теплотехническое оборудование Оборудование для водоснабжения и канализации Оборудование для легкой промышленности Оборудование для пищевой промышленности Оборудование для производства тары и упаковки Оборудование для фасовки и упаковки Холодильное оборудование Садовое оборудование, инвентарь Тепличное оборудование, инвентарь Торговое оборудование Строительное оборудование Электрооборудование Оборудование для АЗС и нефтебаз Шахтное и рудничное оборудование Запчасти для агрегатов и оборудования Ремонт оборудования АПК Аренда оборудования АПК Другое оборудование
Отправка сообщения владельцу
ИК обогреватель Б1350 BIONIC ТМ Билюкс бытовой
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

ИК обогреватель Б1350 BIONIC ТМ Билюкс бытовой

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Теплотехническое электрооборудование
23-03-17
Просмотров: 759
№ 130986
Расположение: Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск, Ивано-Франковск
Дополнительная информация: украинский

Довгохвильовий стельовий  ІЧ обігрівач  Б1350 BIONIC ТМ БіЛЮКС

Революційна новинка серед стельових інфрачервоних обігрівачів на Українському ринку.

Зустрічайте новий обігрівач Білюкс Bionic модель Б1350. Це третє покоління інфрачервоних обігрівачів Білюкс. Розроблений спеціально для опалення приміщень, де одну з ключових ролей відіграє дизайн. Тому обігрівач Билюкс Bionic і приміщення гріє і око радує.
Область застосування: обігрівач чудово підійде для будь-яких приміщень з висотою стелі від 2,5 до 4 метрів. Його можна застосовувати для опалення магазину, дитячого садка або лікарні, можна використовувати для опалення будинку, квартири або дачі. Одним словом там, де потрібно тепло.
Чому саме Bionic: 3-я серія обігрівачів Білюкс має ряд незаперечних плюсів, в порівнянні з моделями другої серії:
• надійність: використовуються супер якісні іспанські тени, які дозволять збільшити термін служби тена в 2 рази
• дизайн: новий корпус робить обігрівач Білюкс Bionic симпатичніший. Обігрівач добре підійде до будь-якого інтер'єру
• економічність: радіусна пластина дозволить домогтися ККД 97%. Іншими словами при споживанні тієї ж потужності як і в моделі Билюкс Б1350, Bionic зможе опалити приміщення більшої площі .
• зручність: все необхідне для монтажу входить в комплект поставки + сам обігрівач Bionic оснащений вилкою з кабелем.

Принцип роботи: так як це довгохвильовий обігрівач, він використовується як система опалення, а не тимчасовий нагрів. Обігрівач гріє предмети, а потім ці предмети віддають тепло повітрю. Істотна різниця буде в наступному: всі довгохвильові обігрівачі Білюкс (серія "А" , "Б" і " П") прогрівають предмети до 4 -х сантиметрів, і тому, якщо вимкнути обігрівач приміщення ще довгий час залишається теплим. Середньохвильові і короткохвильові обігрівачі прогрівають тільки верхній шар предметів, після відключення обігрівача приміщення швидко охолоджується, тому їх добре використовувати як тимчасовий нагрів.

Яка витрата електрики і скільки часу необхідно на прогрів приміщення? Час на прогрів приміщення на пряму залежить від теплоізоляції, тому це може зайняти як 1-2 години, так і добу. У процесі прогріву обігрівачі працюватимуть не відключаючись, і споживати максимальну потужність. Далі прив'язка йде знову до Вашої теплоізоляції, чим вона краща, тим менше часу працюватимуть обігрівачі Білюкс і, відповідно, менша витрата електроенергії. Наприклад, в квартирі площею 50 м.кв, середня витрата по електроенергії складе 650 кВт.

Важливо! Для автоматичної роботи системи опалення Білюкс ми рекомендуємо використовувати терморегулятори, вони дозволять підтримувати бажану температуру і повністю автоматизувати процес. Залежно від необхідності, можна купити механічний терморегулятор (підтримує тільки один показник заданої температури) або купити програматор, який можна налаштувати як за часом доби, так і по днях тижня. Встановити денну та нічну температуру, а так само температуру у вихідні дні.

Вплив інфрачервоного обігрівача на людину:  

Якщо в двох словах, то можна сказати так: чим довша хвиля у інфрачервоного обігрівача, тим більше часу можна перебувати під ним. Тому довгохвильовий обігрівач Білюкс Bionic Б1350 (а так само будь-який з обігрівачів Билюкс серії "А", "Б" і "П") використовується, як система опалення, в приміщеннях де постійно знаходяться люди. А Білюкс серії "У" встановлюється там, де потрібен тимчасовий нагрів: опалення робочого місця, опалення літніх майданчиків в кафе, і т.д.

Зверніть увагу!

• Розміщення: дуже важливий момент, в одному і тому ж приміщенні, якщо по різному розмістити обігрівач Білюкс Bionic Б1350, можна отримати різний результат .

• Установка: стандартна установка Білюкс Bionic на стелі, паралельно підлозі. При установці на стіну, або в кут (стіна -стеля), проконсультуйтеся з фахівцем, нехай він підбере правильну потужність .

• Обережно: висока температура на пластині, можна отримати опік, під час роботи не торкатися до пластини . Температура на корпусі опіконебезпечна.

• Технічний відступ: мінімальні відстані від обігрівача до поверхні детально прописані в паспорті на виріб. Вони складають по 5 см від обігрівача вгору і вбік, і 50 см вниз від пластини. Нам важлива Ваша думка, тому не забувайте залишати відгук на Билюкс Bionic Б1350. Ми стежимо за якістю, і намагаємося як найшвидше реагувати на Ваші зауваження та пропозиції.

Ви можете купити у нас Білюкс П2400 зробивши замовлення на сайті, або зателефонувавши нашим менеджерам.

 

Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх