Весовое оборудование Генераторы Компрессоры Транспортеры (конвейеры) Лабораторное оборудование и приборы Оборудование для точного земледелия Оборудование для брикетирования и грануляции Оборудование для обработки сельскохозяйственных культур Оборудование для животноводства Ветеринарное оборудование Вентиляционное оборудование Насосное оборудование Теплотехническое оборудование Оборудование для водоснабжения и канализации Оборудование для легкой промышленности Оборудование для пищевой промышленности Оборудование для производства тары и упаковки Оборудование для фасовки и упаковки Холодильное оборудование Садовое оборудование, инвентарь Тепличное оборудование, инвентарь Торговое оборудование Строительное оборудование Электрооборудование Оборудование для АЗС и нефтебаз Шахтное и рудничное оборудование Запчасти для агрегатов и оборудования Ремонт оборудования АПК Аренда оборудования АПК Другое оборудование
Отправка сообщения владельцу
Отопительная панель
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Отопительная панель

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Теплотехническое электрооборудование
03-02-17
Просмотров: 2316
№ 107629
Расположение: Украина, Киевская область, Киев, Киев показать на карте
Дополнительная информация: украинский
Інфрачервоні керамічні панелі КАМ-ИН Easy Heat в чорному кольорі. Виконані в оптимальних для обігріву потужності та розмірах - 475 Вт*год, 60*60 см. Відстань від задньої стінки обігрівача до стіни приміщення становить 5 см. Призначені для основного обігріву приміщення розміром до 10 кв.м із висотою стелі до 2,80 м. Проте, якщо необхідно обігріти приміщення більшої площі (наприклад 16 кв.м), то можна встановити відповідну кількість панелей. При цьому значно споживання електрики не збільшиться, оскільки панелі будуть працювати менший час, ніж одна панель для обігріву 10 кв.м.
Перевагами керамічних обігрівачів КАМ-ИН Easy Heat є встановлення виробником вимикача панелі на корпусі, просте кріплення на стіну за допомогою монтажного комлекту, що йде з обігрівачем, комлектація проводом 1 м з вилкою з заземленням. На нагрівальні панелі встановлюєтсья гарантія 5 років.
У разі, якщо для управління панелями будуть встановлюватись в приміщенні зовнішні терморегулятори, то зняття захисної кришки та від'єднання встановленого проводу не є підставою для скасування гарантії на обігрівач, як у іншіх виробників.
Максимальна температура нагріву панелі становить 85 градусів при напрузі 220 В. При цьому панель віддає тепло інфракрасним та конвективними способами. Підлога, та інші предмети в радіусі 1,0-1,5 м прогріваються до температури до 35 градусів та починають віддавати тепло в приміщення. Повітря що проходить між обігрівачем та стіною приміщення, за рахунок нагріву стіни до 40-45 градусів, нагрівається та надходить в приміщення.
Окрім обігрівачів в білом глянцевому кольорі, виробник панелей КАМ-ИН Easy Heat також випускає їх в білому виконанні, а також, за невелику доплату Ви можете замовити нанесення будь-якого власного зображення на панель, або вибрати з каталогу зображень. Ця опція дозволить в житлвому будинку підкреслити розділення приміщень на дитячу, гостину тощо, а в офісі - нагадати співробітникам в якій компанії вони працюють :)
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх