Весовое оборудование Генераторы Компрессоры Транспортеры (конвейеры) Лабораторное оборудование и приборы Оборудование для точного земледелия Оборудование для брикетирования и грануляции Оборудование для обработки сельскохозяйственных культур Оборудование для животноводства Ветеринарное оборудование Вентиляционное оборудование Насосное оборудование Теплотехническое оборудование Оборудование для водоснабжения и канализации Оборудование для легкой промышленности Оборудование для пищевой промышленности Оборудование для производства тары и упаковки Оборудование для фасовки и упаковки Холодильное оборудование Садовое оборудование, инвентарь Тепличное оборудование, инвентарь Торговое оборудование Строительное оборудование Электрооборудование Оборудование для АЗС и нефтебаз Шахтное и рудничное оборудование Запчасти для агрегатов и оборудования Ремонт оборудования АПК Аренда оборудования АПК Другое оборудование
Отправка сообщения владельцу
Нагревательные панели СТН с терморегулятором
Ваше имя *
Телефон
E-mail *
Сообщение *
максимально 4000 символов.
Число на картинке *

Введите число с картинки слева

Нагревательные панели СТН с терморегулятором

Объявление неактуально.
Смотрите новые объявления в рубрике: Теплотехническое электрооборудование
12-02-17
Просмотров: 2012
№ 107631
Расположение: Украина, Киевская область, Киев, Киев показать на карте
Дополнительная информация: украинский
Нагрівальні панелі, що кріпляться на стіну моделі НЭБ-М-НС від фірми СТН. Виробляються два варіанта:
- нагрівальні панелі не комлпектуєтсья вбудованим термостатом. На корпусі розміщений захищений клемник з проводом, що дає можливість на вибір споживача під'єднати або провід з вилкою і підключити до розетки або підключити обігрівач (групу обігрівачів) на звонішний термостат чи програмуємий терморегулятор. Можливість підключення зовнішнього керування дає змогу, у разі встановлення кількох панелей в приміщенні, не витрачати зайві кошти, купуючи панелі з вбудованим терморегулятором;
- нагрівальні панелі з вбудованим механічним термостатом, проводом з вилкою 1,5 м та вимикачем з підсвіткою на корпусі. Вказана комплектація дає можливість одразу користуватись обігрівачем після покупки. Необхідно лише закріпити на стінці. Не треба підводити та нести додаткові витрати на провід, термостати, кабель-канали тощо, як в моделях без вбудованих терморегуляторів.
Панелі випускаються потужності 300, 500, 700 Вт*год. Відстань між стіною приміщення та обігрівачем становить 4 см.
Максимальна температура нагріву панелі становить 85 градусів при напрузі 220 В. При цьому панель віддає тепло інфракрасним та конвективними способами. Підлога, та інші предмети в радіусі 1,0-1,5 м прогріваються до температури до 35 градусів та починають віддавати тепло в приміщення. Повітря що проходить між обігрівачем та стіною приміщення, за рахунок нагріву стіни до 40-45 градусів, нагрівається та надходить в приміщення.
Обігрівачі комлпектуються монтажним комплектом. Монтаж здійснюєтся шляхом навішування панелі на чотири дюбелі через отвори в панелі на її боках. Рекомендована висота підвісу обігрівача 15-20 см від рівня підлоги.
Напруга живлення обігрівачів - 220 В.
Панелі не рекомендується розміщувати у вологих приміщеннях, зокрема ваних кімнатах.
Характеристики
Країна виробництва Украина
Вид конвективно-инфракрасный
Способ установки настенный
Назначение для помещений
   
 
  • Спосіб упаковки — Заводське пакування в картоні та плівці
Данное предложение носит ознакомительный характер. Точную информацию запрашивайте у продавца.
«Агроноватор»

Вы действительно желаете удалить данное объявление?
Подняться наверх