→ → → → → Продам породистих племінних м'ясних поросят.
Відправлення повідомлення власнику
Продам породистих племінних м'ясних поросят.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам породистих племінних м'ясних поросят.

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Поросята
23-10-16
Переглядів: 96
№ 155424
Розташування: Україна, Київська область, Васильківський район, Барахти показати на мапі
Продам породистих племінних м'ясних поросят породи Оптімус. 1,5 міс., 10 -12 кг. Можливий торг. Деталі за телефоном.

Про свинок породи Оптімус фахівці відгукуються дуже позитивно. Саме ця порода відрізняється відмінним імунітетом, чудовою витривалістю і унікальним баланс між кількістю м'яса, і приростом. Свиноматки

Оптімус приносять однорідне потомство і демонструють бездоганний материнський інстинкт. Кнури Оптімус ідеально підходять в якості плідників як при природному, так і при штучному заплідненні. Потомство, одержане від представників цієї породи, відрізняється чудовою життєздатністю навіть у тому випадку, коли поросят рано відлучають від матері.

М'ясо

Свині породи Оптімус заслужено є однією з найбільш продуктивних порід м'ясного напряму. Вони демонструють чудові показники по чистому виходу м'яса з однієї тушки. Завдяки тому, що у Оптимусів прекрасно розвинена мускулатура (особливо в районі окостів), кістяк тонкий, а голова має невеликий розмір, забійний вихід м'яса частенько досягає планки в 80%.

Плодючість

Свиноматки породи Оптімус відносяться до розряду багатоплідних. За один опорос на світ з'являється до 11 поросят. При цьому свинка відрізняється прекрасною молочністю, що дозволяє малюкам досить швидко набирати вагу. Піврічний порося часто важить близько 100 кг

Сало

Оптімус абсолютно не підходять для отримання якісного сала. Товщина шпику дорослої особини може досягати 15 мм, що говорить про показнику сальної продуктивності, як про досить низький.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору