→ → → → → Продаю чистокровні поросята Датский Дюрок завезені з Венгрії
Відправлення повідомлення власнику
Продаю чистокровні поросята Датский Дюрок завезені з Венгрії
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продаю чистокровні поросята Датский Дюрок завезені з Венгрії

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Поросята
20-04-17
Переглядів: 1469
№ 137032
Розташування: Україна, Закарпатська область, Мукачівський район, Мукачеве показати на мапі
Додаткова інформація: українська
Поросята породи Дюрок племінні першої репродукції вагою від 10кг. Порода акліматизована до наших умов, мають стійкий імунітет. Добовий приріст 750 р. Вага дорослого кабана 350-370кг. Вага свиноматки 260-320кг.
Тварини цієї породи великих розмірів, міцної конституції. Тулуб помірної довжини, глибоке і широке. Довжина тулуба у кнурів і свиноматок практично не відрізняється. Середня довжина тулуба кнурів 180-185см, свиноматок 175-185 див. Вуха у цієї породи свиней довгі, звисаючі вперед. Лінія спини вигнута, ноги високі й міцні. Окости добре виконані. Колір шкірного покриву коливається від золотистого до темно-червоного.
Датський Дюрок походить з США та Канади, звідки був імпортований в 1977 – 1979 роках в якості кнурів-плідників для селекційної програми. З тих пір Датська порода Дюрок покращена, особливо в частині збільшення частки пісного м'яса. В даний час DanBred володіє найбільшою популяцією чистої лінії Дюрока в Європі. Датський Дюрок є відмінним кнуром-виробником в комбінації зі свиноматками LY. Датський Дюрок виробляє швидкозростаючих товарних свиней (свиней на забій), що відрізняються гарною конверсією корму та високим вмістом пісного м'яса.

Завдяки низькому вмісту внутрішньом'язового жиру м'ясо товарних свиней, вироблених із застосуванням Данської Дюрока володіє високою харчовою цінністю.

Дюрок - порода свиней червоної масті. Спочатку порода була сального напрямку, але враховуючи високий попит, з часом напрям продуктивності змінилося на м'ясне. Дюрок – американська порода свиней, виведена в кінці 19 століття. В даний час широко поширена у всьому світі. Дюроки досить витривалі і добре пристосовуються до пасовищного утримання.
Свиней породи дюрок в основному використовують для одержання породних товарних гібридів. Порода відрізняється своїми високими м'ясними якостями.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору