Продаю чистокровні поросята Датский Дюрок завезені з Венгрії

100,00 грн./кг
≈ 3,49 EUR/кг
≈ 3,80 USD/кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Закарпатська область, Мукачівський район показати карту
20.04.2017
Дата розміщення:
1400
Кількість переглядів:
137032
Номер оголошення:

Додаткова інформація
Поросята породи Дюрок племінні першої репродукції вагою від 10кг. Порода акліматизована до наших умов, мають стійкий імунітет. Добовий приріст 750 р. Вага дорослого кабана 350-370кг. Вага свиноматки 260-320кг.
Тварини цієї породи великих розмірів, міцної конституції. Тулуб помірної довжини, глибоке і широке. Довжина тулуба у кнурів і свиноматок практично не відрізняється. Середня довжина тулуба кнурів 180-185см, свиноматок 175-185 див. Вуха у цієї породи свиней довгі, звисаючі вперед. Лінія спини вигнута, ноги високі й міцні. Окости добре виконані. Колір шкірного покриву коливається від золотистого до темно-червоного.
Датський Дюрок походить з США та Канади, звідки був імпортований в 1977 – 1979 роках в якості кнурів-плідників для селекційної програми. З тих пір Датська порода Дюрок покращена, особливо в частині збільшення частки пісного м'яса. В даний час DanBred володіє найбільшою популяцією чистої лінії Дюрока в Європі. Датський Дюрок є відмінним кнуром-виробником в комбінації зі свиноматками LY. Датський Дюрок виробляє швидкозростаючих товарних свиней (свиней на забій), що відрізняються гарною конверсією корму та високим вмістом пісного м'яса.

Завдяки низькому вмісту внутрішньом'язового жиру м'ясо товарних свиней, вироблених із застосуванням Данської Дюрока володіє високою харчовою цінністю.

Дюрок - порода свиней червоної масті. Спочатку порода була сального напрямку, але враховуючи високий попит, з часом напрям продуктивності змінилося на м'ясне. Дюрок – американська порода свиней, виведена в кінці 19 століття. В даний час широко поширена у всьому світі. Дюроки досить витривалі і добре пристосовуються до пасовищного утримання.
Свиней породи дюрок в основному використовують для одержання породних товарних гібридів. Порода відрізняється своїми високими м'ясними якостями.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти
+380 67
+380 67 3250700
показати

Контактна особа Jurij
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 02.04.2016

Відправлення повідомлення
Вгору