Відправлення повідомлення власнику
Курчата Домінант ЦЗ
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Курчата Домінант ЦЗ

10,00 грн./шт.
≈ 0,36 EUR/шт.
≈ 0,39 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
11-03-16
Переглядів: 706
№ 129174
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Хмельницький показати на мапі
Курчата Домінант ЦЗ
КУРЧАТА   ДОМІНАНТ ЦЗ
 

У курей цієї породи є безліч достоїнств перед більш «старими» представниками домашньої птиці. Виведені вони були чеськими селекціонерами. В даний час дану породу активно розводять більш ніж в 35 країнах світу.
 Вигідна відмінність несучок даної селекції від інших курей яйценосного напрямки в тому, що вони максимально пристосовані до розведення у присадибних господарствах. Кури  цієї породи  досить великі,середня вага  курочки у віці 72 тижні-2,0-2,5 кг,півнів-2,7-3.3 кг.
Домінант - порода курей, яка є невибагливою і витривалою свійською птицею . Це чудова порода для фермерів-початківців. Ніякі спеціальні умови і способи вирощування їй не потрібні - все так само, як і для звичайних несучок. Тримати їх можна у вольєрах або в невеликих пташниках, де є вільний вигул. Завдяки гарному оперенню Домінант благополучно переносить високу вологість і посуху, мороз і спеку. Вони не потребують спеціального дорогого корму. Однак потрібно враховувати, що різні корми по-різному впливають на несучість несучок. Саме тому в кормі повинно міститися достатня кількість білків і кальцію. Тільки так можна добитися максимальних результатів.

Цей птах володіє завидним здоров'ям і сильним імунітетом. Збереження курей становить близько 93-98 відсотків. Кури-несучки Домінант мають високу несучість, яка починається вже у віці 18 тижнів, а приблизно в 22 тижні досягають нормативної середньої продуктивності - 300-320 яєць на рік. Одне яйце в середньому важить 73 г. Витрата кормів в день на одну голову - 122 г . Загальна витрата кормів на одну птицю - 45 кг
 
Максимальна несучість триває 3-4 роки, після чого число яєць починає зменшуватися. З віком продуктивність може знизитися до 15% на рік.
У цієї породи дуже просто можна визначити стать. Навіть відразу після вилуплення стає видно, хто з курчат півень, а хто - курочка. Як правило, більш темне забарвлення у курочок, а світле - у півників.
Самим значним досягненням даної селекції є наявність 12 різнокольорових видів, у кожного з яких своя назва.
Головною відмінністю між курми різних типів є власний оригінальний окрас.
До найяскравіших і  найпопулярніших видів ,які будуть прикрашати Ваше господарство відносяться:   Домінант Голубий,  Домінант Фазановий ,   Домінант Янтарний,  Домінант Зозулястий,   Домінант Суссекс.
.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Валентина
Організація: Валентина
Телефон:
+380 50 6779159
+380 67 3707487
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору