→ → → → → Пропоную перепелів супер м'ясного напряму
Відправлення повідомлення власнику
Пропоную перепелів супер м'ясного напряму
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Пропоную перепелів супер м'ясного напряму

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Перепілки
18-07-16
Переглядів: 127
№ 142896
Розташування: Україна, Київська область, Баришівський район, Баришівка показати на мапі
Пропоную перепелів рідкісної породи м'ясного напрямку: Московська чорна і Фенікс золотистий. Вік 1,5 місяці за ціною 30-35 грн. (самець/самка).
Опис і характеристика:
Московська чорна - ця порода з'явилася в липні 2012 року, її вивели в Московському інституті птиці, схрещували білих англійських, чорних англійських і угорських фараонів, у підсумку вийшла шикарна м'ясна птиця, деякі особини при правильному відгодівлі на м'ясо набирає вагу до 600 р.
Зовні Московські чорні, такі як Смокінгову (шоколадного кольору спина, груди і шия білого, але так само є і просто повністю шоколадні). Відмінна риса від Смокинговых перепелів – це набагато більшу вагу, хороша оплодотворенность і виводимість яєць. У мене в звичайному інкубаторі вывелось 94 %, на мій погляд, хороший показник.
Фенікс золотистий – м'ясна порода перепелів, є основною лінією у Франції та Німеччині. Основні переваги цієї породи – чиста вага обробленої тушки 250-300 грам, м'ясо біле, без явної синяви, яка властива дрібним порід, що вигідно виділяє цю породу в гастрономічному аспекті.
З особистого спостереження додам, що Фенікс і Манжурскіе зовні майже однакові, але вага у Фенікса більше, та й сама птиця візуально більшим.
Якщо придбаєте перепелів цих порід, анітрохи не пошкодуєте.
Я, наприклад, дуже задоволена!!!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору