Матки плідні, мічені (мітка білого кольору), 2016 року. Плідна матка

150,00 грн./од.
≈ 5,16 EUR/од.
≈ 5,56 USD/од.
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Харківська область, Дергачівський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
24.03.2017
Дата розміщення:
1896
Кількість переглядів:
142541
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Більше товарів для бджільництва дивіться на сайті: http://www.uley.in/shop/
Порода «Карпатка» тип «Говерла» — матки від темного до коричневого і світло-каштанового кольору, бджола сіра. Карпатські бджоли сформувалися в умовах Карпатських гір. Вони характеризуються цілим комплексом цінних біологічних та господарсько корисних ознак:
- миролюбність,
- мале роїння,
- відносно висока зимостійкість,
- стійкість до захворювання нозематозом,
- відносно тривалий віковий період льотно-збиральної діяльності,
- широка флоро міграція,
- здатність збирати нектар з низькою концентрацією цукрів,
- здатність вилітати за кормом з малою кількістю цукру в медовому зобику,
- збереження сім'єю льотної діяльності при відборі матки,
- активне відновлення сот навіть при слабкому весняному медозборі,
- інтенсивний розвиток бджолосімей і здатність ефективно використовувати медозбір.
Вони мають однотипну забарвлення тіла . Тіло робочих бджіл сіре з сріблястим опушуванням передній частині тергитов черевця. Довжина хоботка становить 6,5-6,9 мм, що дає їм можливість успішно збирати нектар з квіток червоної конюшини.Ширина третього тергіта – 4,8 мм,маса одноденних робочих бджіл 110 мг, неплідною матки при виході з маточника – не менше 190 , а плідної на початку яйцекладки – не менш 210 мг.У період інтенсивного розвитку бджолиних сімей матка відкладає 1100-1800 яєць за добу.Сім'ї карпатських бджіл мало ройливые – як правило, роїться до 5% бджолиних сімей. У тих сім'ях, що рояться, буває 8-30, а при тихій заміні 1-3 маточники. Роевое стан можна легко загальмувати противороевыми заходами.Карпатські бджоли мають схильність до тихої заміни маток, часто стара матка мирно живе з молодою протягом 5-6 тижнів.
Цінною ознакою карпатських бджіл є їх хороша орієнтація. Льотну діяльність бджоли починають в ранньому віці, що важливо при їх використанні в теплицях, де період їх життя значно коротше. Вони інтенсивно розвиваються у ранньо весняний період, тому ефективно запилюють сади, без проблем переключаються з одного виду медоносів на інші.
Карпатська бджола дуже легко переносить зимівлю при низьких температурах. Необхідно підтримувати достатню вологість у вуликах в зимовий період. Зазвичай цього досягають, прибираючи бджолині житла в зимівник вже при перших стійких заморозках. Необхідно, щоб на зимівлю порода виходила, займаючи від семи до восьми рамок, кожна така рамка повинна бути запечатаною, а заповненої не менше половини. Якщо ж клімат помірний, то верхні корпуси, які використовуються в багатокорпусних вуликах необхідно починати знімати почергово ще восени, розміщуючи їх поверх дна-підставки. Тоді підготовка до зими пройде успішно і бджоли зможуть без особливих проблем перенести навіть самі складні зимові холоди.
Доставка з міста Мукачев Новою поштою та Укрпоштою , оплата на вибір клієнта, є гарантія на доставку (якщо матка загинула в дорозі і пред'явлена фотографія або відео — відсилаємо безкоштовну заміну, клієнт платить тільки за повторну доставку).
Замовлення на матки приймаються в період з 5 травня до 15 вересня!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Инвентарь пчеловода от производителя Uley.in
+380 66
+380 66 7255000
показати
+380 63
+380 63 3854000
показати
+380 98
+380 98 5569000
показати

Контактна особа Андрей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Uley In
Продавець на agronovator з: 02.07.2015

Відправлення повідомлення
Вгору