→ → → → → Нуклеус "Міні" пінопласт Лысонь
Відправлення повідомлення власнику
Нуклеус "Міні" пінопласт Лысонь
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Нуклеус "Міні" пінопласт Лысонь

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Бджоломатки
11-10-16
Переглядів: 39
№ 153617
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Нуклеус "Міні" пінопласт Лысонь
Сучасний міні-нуклеус використовують для спарювання маток в перші тижні життя. Тому їх ще називають шлюбними вуликами.
Нуклеус на чотири міні-рамки виготовлений з якісного матеріалу, в якому бджоли чудово себе почувають і живуть повноцінним життям як у звичайному (великому) вулику. Ця модель шлюбного вулика користується популярністю як серед професіоналів по виведенню маток так і серед пасічників, які виводять бджолиних маток для потреб своєї пасік. Нуклеус простий і використанні та обслуговуванні.
Для заселення нуклеусів використовують молодих бджіл, які краще приймають нових (особливо не плодових) маток. В нову сім'ю в нуклеус дають маточник або не плодову матку. В кормовий відсік дають корм. У перші дні бджоли починають відбудовувати стільники і наповнювати осередку нектаром. Це добра ознака формування нової сімейки і прийняття матки. Після обльотів молода матка починає засівати стільники яйцями. В цей час матку можна забирати а бджолам підставити захищений зрілий маточник. Для безперервного циклу по виведенню маток в нуклеусе Лысонь протягом сезону складають відповідний графік виведення маток.
Внизу нуклеусів у всю ширину розташована металева сітка для вентиляції. Розташована вона трохи вище рівня підстави, що дає доступ повітря навіть на плоскій поверхні. Також внизу розташований додатковий вічко з чотирма положеннями (відкрито, закрито, решітка для ізоляції матки і вентиляція).
Кормовий відсік досить великий для приміщення будь-якого корму. Він закритий роздільною решіткою для виключення можливості попадання матки в кормовий відсік.
Чотири дерев'яні рамочки для вставки прямокутних листів вощини розміром 100х85мм.
Матеріал - пінопласт високої щільності дозволяє бджолам зберігати потрібну температуру на протязі всього сезону, що дуже важливо для невеликих нуклеусных сімей.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору