Комбікорм для телят 20 до 30 днів, годівля молодняку ВРХ

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
16.02.2017
Дата розміщення:
1776
Кількість переглядів:
103350
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Годівля молодняку великої рогатої худоби
Комбікорм для телят 20 ― 30 днів
Раціональна система вирощування молодняку великої рогатої худоби (телят) з урахуванням біологічних особливостей тварин, повинна сприяти нормальному росту, розвитку, формування високої продуктивності і міцної конституції, продовженню строків їх господарського використання.
Потреба телят в енергії і поживних речовинах
При визначенні потреб молодняку в енергії і речовинах харчування враховують особливості обміну речовин в організмі, що визначають інтенсивність росту в різні вікові періоди.
У перші години після народження теля обов'язково повинно отримати молозиво, в якому міститься підвищена ( в порівнянні із звичайним молоком) кількість білка, жиру, мінеральних речовин, вітамінів. В молозиві містяться також зв'язані з глобуліном антитіла ( захисні речовини ), що забезпечують новонародженому теляті імунітет проти хвороботворних мікробів.
В молочний період відбувається значна функціональна перебудова органів травлення , виробляється здатність засвоювати поживні речовини рослинних кормів посилюється білковий , мінеральний і водний обмін в організмі. Вказаний період характеризується одночасним інтенсивним ростом органів і тканин, властивість тварин давати високі прирости.
Стартерні гранульовані комбікорми
Широке застосування при вирощуванні і відгодівлі молодняку к. н. с. отримали стартерні гранульовані комбікорми. Склад вищезазначених комбікормів враховує всі необхідні поживні речовини для розвитку телят при інтенсивному вирощуванні. У рецепти стартерних комбікормів обов'язково входить сухе молоко або ЗЦМ, антибіотики або пробіотики.
Молоді, зростаючі тварини здатні давати високі прирости при більш економічних витратах енергії і високому використанні протеїну кормів. Цю біологічну особливість телят необхідно використовувати, забезпечуючи їх повноцінними комбікормами. Прирости телят в ранньому віці характеризуються відносно високим вмістом білка, і меншим – жиру. З віком у молодняку збільшується відкладення жиру, а також мінеральних речовин. Однак на склад приросту великий вплив має рівень годівлі. Дуже рясне годівля сприяє підвищеному відкладанню жиру в тілі.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Cтандарт-Агро
+380 68
+380 68 665 9886
показати
+3800686
+3800686659887
показати
+380 67
+380 67 404 7599
показати
+380 472
+380 472 507 123
показати

Контактна особа Ирина
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 08.02.2012

Відправлення повідомлення
Вгору