Відправлення повідомлення власнику
Комбикорм Purina для птиці
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Комбикорм Purina для птиці

11,00 грн./кг
≈ 0,37 EUR/кг
≈ 0,39 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
17-11-16
Переглядів: 10
№ 162541
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Чернігівська область, Чернігів, Чернігів показати на мапі
Комбикорм Purina для птиці
Комбікорм, премікс, концентрат, БМВД для курей, гусей, качок, перепелів, індиків, бройлер, несучка. Престартер,стартер, гроуер, фініш, несучка. Фасовка 5, 10, 25 кг
Ретельно прорахований баланс амінокислот, яка базується на численних лабораторних дослідах ефективність якого підтвердженаий на експериментальних фермах TM Purina у всьому світі.
Створюючи рецептуру корми, ми враховуємо той факт, що птах не має можливості вільно пересуватися в просторі, і тому забезпечили її всім часу незамінними амінокислотами, які не синтезуються в організмі і повинні надходити з кормом (метіон, лізин, триптофа, треонін та ін).
Повноцінний комплекс вітамінів і мінералів, що допомагають організму використовувати на 100% свої фізіологічні можливості, в тому числі стимулювати вироблення власних гормонів росту.
Унікальна ферментна композиція для прискорення протікання хімічних процесів в організмі, що дозволяє поліпшити засвоєння поживних речовин, що надходять з кормом.
Суворий вхідний контроль сировини в сучасній лабораторії кожної партії інгредієнтів, які використовують у виробництві кормів, і кожної партії готової продукції перед відпуском продукції зі складу.
Адаптація рецептур під місцеву сировину, що дає можливість отримати зі складових максимум енергетичної цінності, використовуючи мінімум компонентів, а отже, здешевити корм, залишаючи при цьому максимально високі показники якості.
Сертифікація по ISO 22000, HACCP, стандартів системи управління безпечністю харчових продуктів. Наші вимоги до безпеки харчових продуктів вище, ніж в середньому у галузі, вони відповідають найвищим стандартам виробництва кормів, однаковим для всіх заводів по виробництву кормів Purina у всьому світі.
Вашій увазі пропонується шорокий вибір готових кормів та концентратів для курчат, бройлерів, курей-несучок, гусей, качок, індиків та гусей.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Роман
Організація: Провімі
Телефон:
+380 50 438 1837
Факс: +380 50 438 1837
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору