Відправлення повідомлення власнику
Лікувальне канді 1 кг, мед, пилок 2,5% і ноземат
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Лікувальне канді 1 кг, мед, пилок 2,5% і ноземат

35,00 грн.
≈ 1,18 EUR
≈ 1,25 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
11-01-17
Переглядів: 867
№ 81566
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Лікувальне канді 1 кг, мед, пилок 2,5% і ноземат
Тістоподібний корм для бджіл, виготовлений із натурального меду, цукрової пудри або цукрового сиропу і цукрової пудри з різними добавками
Канді для бджіл використовують для підгодівлі бджіл (1 кг)
Канді - підгодівля для бджіл, приготовлена з інвертованого сиропу і цукрової пудри. Підгодовувати бджіл починають, як правило, з кінця січня. Якщо ж бджоли йдуть в зиму майже без меду – восени дають цукровий сироп, який не викличе проносу у бджіл і не переповнить їх кишечник раніше часу. Поповнити запаси кормів можна додавши у гніздо поруч з клубом рамку з медом або покласти плазом медову рамку над клубом. Якщо рамки немає – у зимовий час можна використовувати Канді, який поміщають на гніздові рамки у вигляді коржів, а також у маткові або пересылочные клітинки. Перераховані вище способи підгодівлі бджіл можна зробити в зимівнику, теплому приміщенні або в теплу погоду. 1 кг. Канді сім'ї вистачає приблизно на 1 місяць. Перед тим як покласти підгодівлю, її потрібно підготувати. Підгодівлю слід розплескати в коржик, щоб вона була не дуже товстою і ви змогли спокійно закрити кришку вулика. Коржик, як правило, залишається в плівці. У плівці пробиваємо ножем, виделкою, пальцями кілька дірок, щоб бджолам було легше дістатися до підгодівлі.
За останні роки широко застосовують канді для весняного і ранньо-осіннього нарощування бджолиних сімей. Канді не замінимо як лікувальний корм для проведення профілактичного лікування сімей ранньою весною. Згодовування сім'ям цукрового канді в ранньовесняний період сприяє поповнення кормових запасів у гнізді, забезпечує сім'ї водою за рахунок використання конденсату, який утворюється на плівці, збільшує кількість розплоду і силу сімей.

При зимової підгодівлі одне з головних переваг канді перед сиропом в тому, що він не збуджує бджіл, так як вони вживають його безпосередньо, а не складають у комірки стільників. Канді не посилює літа бджіл, а звідси і пов'язаних з цим втрат, особливо в холодну й дощову погоду. Канді, поміщений з осені над клубом бджіл, не тільки додаткове джерело живлення і водопостачання бджіл в зимовий період, але і його розміщення сприяє посиленню повітрообміну в бджолиному гнізді.
Склад: по госту. 50гр-.мед, 30гр-.пилок, 930гр.-пудра, 0,200 гр.-лимонна к-та.
Упаковка: 1кг
Одиниця відпустки товару: 1 упаковка 1 кг
Виробник: Україна
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору