Відправлення повідомлення власнику
Лізин Моно Гідрохлорид (кормовий) Сіджей
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Лізин Моно Гідрохлорид (кормовий) Сіджей

50,00 грн./кг
≈ 1,68 EUR/кг
≈ 1,80 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
20-01-17
Переглядів: 809
№ 103485
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Лізин Моно Гідрохлорид (кормовий) Сіджей
L-Лізин Моно Гідрохлорид (кормовий)
Лізин ― одна з незамінних амінокислот, яка застосовується в якості кормової добавки в тваринництві. Отримують його методом глибинного культивування мікроорганізмів, що синтезують цю амінокислоту.
Основні сировинні компоненти для виробництва лізину: меляса, кукурудзяний екстракт, соляна кислота, аміачна вода, вітаміни, висівки, соняшниковий шрот, рибне борошно, м'ясо-кісткове борошно та ріпак. Використання лізину дозволяє збільшити приріст тварин і птиці на 10-30%, підвищити надої молока на 12%, збільшити несучість курей на 10%.
Лізин гідрохлорид ― микрогранулированный сипучий порошок кремового кольору. Добре розчинний у воді. Відноситься до групи лімітуючих незамінних амінокислот. Зустрічається у всіх білках, однак у рослинних білках міститься в незначних кількостях, тому в кормах його часто не вистачає. Дефіцит лізину в організмі виникає внаслідок годівлі тварин і птиці раціонами, що складаються переважно із злакових, соняшникової шроту і незначної кількості (1-2 %) тварин кормів. Містить дві аміногрупи і одну карбоксильную групу, тому володіє властивостями підстави. Відсоток азоту 19,16. Лізин входить до складу білків.
Тваринам і птиці він необхідний для регуляції обміну азоту, вуглеводів, а також для синтезу нуклеотидів, хромопротеїдів, сприяє інтенсивному росту молодняку, інтенсивному використанню кормів, утворення меланинового пігменту у пір'ї птахів; впливає на формування еритроцитів і відкладення в кістках кальцію, бере участь в окисно-відновних реакціях, активізує переамінування і дезамінування амінокислот, сприяє засвоєнню фосфору і кальцію. У всіх звичайно застосовуваних у свинарстві раціонах лізин за важливістю випереджає інші амінокислоти.
У пшенично-ячмінних та кукурудзяно-соняшникового раціонах практично завжди не дістає лізину.
Особливістю лізину є його здатність окислювати вуглеводи. Це взаємодія між вуглеводами і амінокислотою перетворює лізин в недоступний для засвоєння комплекс. Для підвищення доступності амінокислот взагалі і лізину зокрема, особливо з бобових культур, їх піддають тепловій обробці. У зв'язку з цим в даний час нормування потреби птиці в лизине слід вести по доступному лизину до норми, зазначеної у відповідних таблицях.

Дози і спосіб застосування лізину Вноситися в комбікорми і кормосуміші на комбікормових заводах і кормоцехах згідно з нормами вмісту лізину в раціонах, враховуючи його фактичний вміст у кормах. Рекомендований вміст лізину: птиця, свині:
  • бройлери 1.0 ― 2.5%
  • поросята 1.5-2.5%
  • кури-несучки 0.5-1.0%
  • свині на відгодівлі 1.0-1.5%
  • індички, куріпки 1.5-2.5%
  • свиноматки 0.5-1.0%
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору