Відправлення повідомлення власнику
DL-Метіонін 99 % (кормовий), доставка від 25 кг
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

DL-Метіонін 99 % (кормовий), доставка від 25 кг

125,00 грн./кг
≈ 4,16 EUR/кг
≈ 4,41 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
29-12-16
Переглядів: 884
№ 103481
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
DL-Метіонін 99 % (кормовий), доставка від 25 кг
Купити Метіонін – це моноаминокарбоновая серосодержащая незамінна амінокислота.
Метіонін – це моноаминокарбоновая серосодержащая незамінна амінокислота. Використовується організмом як джерело сірки, а також для регуляції жирового та білкового обмінів. Бере участь в утворенні серину, цистину і холіну, необхідна для росту і розмноження еритроцитів, формування пера у птаха, запобігає жировому переродженню печінки.

При зміні пера у несучок різко зростає потреба в метионине. При недоліку метіоніну в організмі тварин і птахів спостерігається втрата апетиту, анемія, атрофія мускулатури, ожиріння печінки, порушення функції нирок, зниження заплідненості, зниження швидкості росту молодняку і продуктивності дорослої птиці, порушення оперення і оперяемості у птахів (скуйовдженість пір'я, їх матовість, ламкість і випадання). Внаслідок цього спостерігається низька ефективність використання кормів. Сповільнюється утворення яєчного білка і, відповідно, знижується маса яєць. Відзначається порушення ліпідного обміну, що характеризується жировою інфільтрацією і дистрофією печінки. При одночасному нестачі вітаміну Е дефіцит метіоніну призводить до розвитку м'язової дистрофії у курчат і дерматиту ніг.

Метіонін добре розчинний у розведених мінеральних кислотах, їдких лугах та аміаку, важко розчинний у воді. Препарат метіонін повністю доступний для тварин.

Склад і форма випуску. Метіонін являє собою білий кристалічний порошок зі специфічним запахом з вмістом активної речовини не менше 98,5%.

Застосування. Для збагачення і балансування раціонів сільськогосподарських тварин, в т. ч. птахів, приготування повнораціонних комбікормів, преміксів, кормових добавок. Метіонін є лімітуючою амінокислотою, недолік якої в раціонах сільськогосподарських тварин негативно позначається на засвоєнні поживних речовин кормів, особливо протеїну, що призводить до зниження продуктивності тварин і птиці. Додавання метіоніну дозволяє найкращим чином збалансувати раціон за незамінним амінокислотам. Завдяки високій сипучості і хорошою змішуваності препарат зручний у застосуванні, безпечний у використанні і може застосовуватися на будь-якій стадії приготування кормосуміші. Вноситься в комбікорми і кормосуміші на комбікормових заводах і кормоцехах, згідно з нормами вмісту метіоніну в раціонах, враховуючи його фактичний вміст у кормах.

Умови зберігання. Зберігати Метіонін в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі до +25°. Термін придатності препарату – 5 років.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору