Черепашка кормова для птиці подрібнений, фасовка по 50 кг.

4,00 грн./кг
≈ 0,14 EUR/кг
≈ 0,15 USD/кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
23.03.2017
Дата розміщення:
2530
Кількість переглядів:
103471
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Ракушка кормова дроблена - кальцієва мінеральна добавка використовується для підживлення всіх видів птахів і виробництва комбікормів.
Вміст кальцію 40 %, фракція 2-5 мм
Використовується для підживлення с/г птиці і виготовлення комбікормів. Черепашка дробленная застосовується як мінеральна добавка в комбікорм.

Морська кормова ракушка ― це природна, екологічно чиста кормова добавка, цілком готова до вживання. Морська кормова ракушка необхідна в щоденному раціоні с/г птиці і тварин, в ній міститься 38-40% легко засвоюваного кальцію.
Виняткову роль відіграє кальцій при годівлі курей-несучок (близько 2,5 р. на добу) для утворення яєчної шкаралупи, так само кальцій необхідний і для інших функцій життєдіяльності організму. Крім цього, морська кормова ракушка багата йодом, магнієм і іншими мінеральними речовинами, необхідними для вирощування здорової птиці.
Черепашка сушена кормова калібрована є джерелом кальцію в раціонах сільськогосподарських тварин і птиці. Використання її сприяє підвищенню їх продуктивності, збереженості молодняку, поліпшення якості шкаралупи та інкубаційних властивостей яєць.
Черепашка сушена кормова калібрована легко засвоюється організмом тварин і птиці, усуває порушення кальцієвого обміну, крихкість кісток, сприяє нормальному перебігу біохімічних реакцій в організмі.
Морська кормова ракушка виконує функцію гастроліту ― речовини, що сприяє кращому подрібненню, перетирання і засвоєнню їжі мускусним шлунком домашніх та декоративних птахів.
Черепашник включає всю гаму життєво необхідних птиці мікроелементів, збалансованих самою природою. Постійне використання ракушняку дозволить уникнути виникнення таких захворювань птиці як розм'якшення кісток, розкльовування птиці та яєць (канібалізм), відторгнення шлунка, порушення обміну речовин.
Споживання черепашнику генетично закладено в організмі птахів, тому кальцій та інші мінерали черепашнику засвоюються птахом повністю, не викликаючи ніяких шкідливих наслідків, що вигідно відрізняє натуральну морську мушлю від штучно отриманих мінеральних кормових добавок.
Особливо корисна ракушка птиці в період яйцекладки, линьки та вирощування молодняку.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Cтандарт-Агро
+380 68
+380 68 665 9886
показати
+380 68
+380 68 665 9887
показати
+380 67
+380 67 404 7599
показати
+380 472
+380 472 507 123
показати

Контактна особа Ирина
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 08.02.2012

Відправлення повідомлення
Вгору