"Сапокорм - сапонитовая борошно - мінеральна добавка для відгодівлі ВРХ

3 500,00 грн./т
≈ 122,54 EUR/т
≈ 130,01 USD/т
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Хмельницька область, Славутський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
03.02.2017
Дата розміщення:
2127
Кількість переглядів:
87207
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
САПОНИТОВАЯ БОРОШНО – «САПОКОРМ». МІНЕРАЛЬНА ДОБАВКА В КОРМ ВРХ!

Однією з основних передумов підвищення продуктивності сільськогосподарських тварин є їх повноцінне мінеральне живлення. Корми задовольняють потребу високопродуктивних тварин в мінеральних елементах усього на 30-50%. Як правило, їх недолік компенсують за рахунок мінеральних добавок у складі комбікормів, преміксів, мінеральних добавок і сумішей. Використання мінеральних добавок є одним з факторів підвищення продуктивності тварин.
Компанія «ВЕЛЕС» пропонує Вам використовувати сапонитовую борошно – «САПОКОРМ» в якості мінеральної добавки в корм великої рогатої худоби. Позитивне дію САПОКОРМА базується на сорбційно-іонообмінних властивостей, транспорті мінеральних та інших речовин, які покращують метаболізм і продуктивність тварин.
САПОКОРМ є джерелом ряду незамінних макро-, мікро - та ультра мікроелементів. Використання САПОКОРМА сприяє підвищенню молочної і м'ясної продуктивності великої рогатої худоби, відтворної здатності корів, підвищенню засвоєння азоту, фосфору і окремих мікроелементів в організмі тварин.
САПОКОРМ при згодовування сухостійним та дійним коровам, покращує їх відтворну здатність, яка проявляється у зменшенні терміну першого осіменіння на 7-19 днів, сервіс-періоду - на 24-31 день, підвищує відсоток тільних корів до 90-го дня після отелення на 24-30, а також сприяє зменшенню затримання посліду на 20% і захворювань ендометритом в 1,5-2,2 рази, підвищує збереженість телят на 11,8% і відтворювальної здатності корів і молочної продуктивності – на 11,8-17%.
Тривале годування великої рогатої худоби САПОКОРМОМ з розрахунку 15 г на 1 к. од. раціону сприяє підвищенню середньодобових приростів від 7,3 до 18,8% і зменшує витрату кормів на одиницю приросту на 6,8-15,3%.
САПОКОРМ при згодовуванні тваринам підвищує перетравність жиру на 4,3 і 3,8%, протеїну – на 3,9%, а також ретенцію азоту, кальцію, фосфору, заліза і марганцю в організмі тварин.
Рекомендуються наступні норми згодовування САПОКОРМА:
- велика рогата худоба - 100 р/добу або 36-37 кг на бичка на рік;
- дійним коровам -150 р/добу або 55 кг на корову в рік;
- телятам, козам вівцям - 0,2 г/кг живої ваги.
При лікуванні САПОКОРМОМ протягом від 3-х до 10 днів профілактична доза збільшується в 1,5-2 рази.
Використання САПОКОРМА дозволяє Вам отримати конкретний результат - підвищення приростів, надоїв, зниження падежу молодняку, заощаджуючи при цьому на придбання преміксів і микосорбентов. Одержуваний від застосування САПОКОРМА ефект в області м'ясо-молочної продукції, помітно перевершує результати застосування інших мінералів.
САПОКОРМ універсальний і може застосовуватися при розведенні племінних і молочних корів, телят, овець, кіз, коней та інших тварин.
Крім того, САПОКОРМ має ще деякими унікальними властивостями. Він виводить з організму тварин продукти метаболізму і є альтернативою ветеринарних препаратів при багатьох захворюваннях. Також сапонитовая борошно покращує гігієнічні умови утримання ВРХ. При додаванні в підстилку - знижує концентрацію азоту в приміщенні. Сукупність таких факторів дозволить Вашому підприємству вийти на новий рівень і позиціонувати свої товари як екопродукт, які користуються сьогодні стійким попитом.
Отже, використовуючи пропоновану мінеральну добавку - САПОКОРМ, Ви вирішуєте відразу кілька важливих завдань у скотарстві. По-перше, збільшується економічна доцільність утримання ВРХ за рахунок високих темпів набору ваги. По-друге, Ви знижуєте витрати корму на приріст живої маси. По-третє, Ваше виробництво стає більш конкурентоспроможним за рахунок екологічно чистого та безпечного для здоров'я м'яса.
Все це дозволяє Вашої компанії зміцнити свої позиції на ринку і зробити м'ясне виробництво більш вигідним, а продукцію - якісною.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Аграрное общество с ограниченной ответственностью "ВЕЛЕС"
+380 67
+380 67 5046215
показати

* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 11.02.2015

Відправлення повідомлення
Вгору