Відправлення повідомлення власнику
Треонін (L-Треонін кормової)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Треонін (L-Треонін кормової)

70,00 грн./кг
≈ 2,35 EUR/кг
≈ 2,51 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
29-12-16
Переглядів: 719
№ 103486
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Треонін (L-Треонін кормової)
Треонін відноситься до групи лімітуючих незамінних амінокислот. У рослинних білках міститься В недостатній кількості. Для компенсації дефіциту в організмі та збалансування комбікормів застосовується кормової кристалічний L-Треонін.
Склад і форма випуску Треоніна.
Треонін кормової являє собою білий кристалічний порошок з вмістом активної речовини не менше 98,5%. Препарат має низький вміст пилу та летких речовин.
Показання до застосування.
Багато видів зернових та інші кормові компоненти мають низький вміст треоніна, для подолання цього дефіциту в них потрібно додавати треонін. Це особливо важливо при балансуванні раціонів на основі пшениці, ячменю і сорго. У цих видах зерна треонін часто виявляється другий лімітуючою амінокислотою. Крім того, для свиней, перетравність треоніна в цих компонентах дуже мала. Для свиней - першою лімітуючою амінокислотою є лізин і від вмісту лізину в кормі залежить м'ясна продуктивність.
Другий амінокислотою, без якої неможливо домогтися максимального використання кормових ресурсів у свинарстві, є треонін. Добавка чистих амінокислот в раціон свиней дозволяє без зниження темпів зростання зменшити вміст протеїну в кормі і поліпшити його використання. Загальновизнано, що якщо завданням є мінімальна жирність туші (максимальний вміст білка), потреба в амінокислотах виявляється вище, ніж при завданню максимальної швидкості або зростання ефективності. У деяких випадках відзначається тенденція до зростання жирності у свиней, які одержують корм з пониженим вмістом білка і добавками амінокислот. У птахівництві приділяється серйозна увага задачі зниження рівня протеїну в кормі за рахунок введення концентрованих амінокислот, що забезпечує оптимальний розвиток ремонтного молодняку і максимальну яєчну продуктивність у курей-несучок, і максимальний приріст живої маси і конверсію корму у бройлерів. Першої та другої лимитирующими амінокислотами в птахівництві є метіонін і лізин. Включення треоніна в корми для бройлерів та несучок, вже містять добавки метіоніну і лізину, є також ефективним особливо на початкових етапах росту.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору