Аліосепт - добавку (премікс) для поросят (JHJ, Польща)

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Львівська область, Львів показати карту
Доставка: Доставка по Україні
03.02.2017
Дата розміщення:
659
Кількість переглядів:
109313
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
АЛІОСЕПТ — унікальна мінерально-трав'яна добавка для поросят в період отьема європейського виробника JHJ (Польща). Шляхом поєднання дії відповідно підібраних компонентів — кислот, часнику, окису цинку, а також натуральних силікатів алюмінію, отриманий препарат, який в значній мірі захищає поросят від проблем отъемного періоду.
АЛІОСЕПТ:
— протидіє проносів
— покращує апетит і оптимализирует споживання корму
— связивает мікотоксини, содержащиев кормах
— містить цинк, який виконує багато важливих функцій у життєвому процесі тварин
-містить часник, володіє антисептичною і бактеріостатичною дією
— підсилює імунітет і покращує стан тварин

Склад препарату: Окис цинку, концентрат часнику, натуральні силикати алюмінію, а також заквашивающие і смакові компоненти (ортофосфорна кислота, лимонна кислота, яблучна кислота. фумарова кислота. винна кислота). Загальний зміст кислот 30%.
Спосіб дії:
Впливаючи на рецептори смаку і запаху, а також прискорює регенерацію епітелію слизової оболонки кишечника АЛИИСЕПТ покращує апетит і допомагає в лікуванні проносів.
— Часник ободает антибіотичними властивостями, а також стимулює апетит.
— Силікати алюмінію, завдяки сорбуючі властивостям здатні связивать мікотоксини а також виникає в шлунково-кишковому тракті аміак.
— Цинк у вигляді непоглощаемой з шлунково-кишкового тракту окису бере участь у багатьох біохімічних процесах, необхідних для правильного процесу життєвих функцій. Цинк бути активатором ферментів. а також стабілізує клітинні оболонки.
— Заквашивающие компоненти обмежують можливість розмноження бактерії Е. колі та сприяють розвитку бактерій молочної кислоти.
Дозування
Препарат застосовується в дозі 6-10 кг на 1 тонну полнорационнго корму. Для кращого змішування прпарата з кормом рекомендується спочатку приготувати предсмеси (змішування отсчитанного кількості АЛІОСЕПТ з невеликою кількістю корму), а потім її змішування з рештою кількістю корму. Препарат може вводитися в корм, піддається тепловій обробці при температурі, що не перевищує 80оС, до 15 хв.
Упаковки: мішки 20кг
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ТОВ "Кормагро-Т"
+380 67
+380 67 3404504
показати
+380 322
+380 322 602577
показати

* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 17.09.2015

Відправлення повідомлення
Вгору