Відправлення повідомлення власнику
Ковертал р-н для ін'єкцій 10 мл
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Ковертал р-н для ін'єкцій 10 мл

104,00 грн.
≈ 3,50 EUR
≈ 3,72 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
13-01-17
Переглядів: 142
№ 81625
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Ковертал р-н для ін'єкцій 10 мл
Гомеопатичний засіб для лікування тварин при захворюваннях печінки різної етіології. Ковертал®  (Kovertal) розчин для ін'єкцій 10 мл

ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування гомеопатичного препарату Ковертал розчин для ін'єкцій
I. Загальні відомості
1.Ковертал розчин для ін'єкцій - гомеопатичний лікарський засіб, призначений для лікування тварин при захворюваннях печінки різної етіології.
2.Ковертал розчин для ін'єкцій містить в якості діючих речовин Chelidonium, Lycopodium, Veronica, Carduus, Colocynthis, Taraxacum, а також допоміжні речовини: натрію хлорид і воду для ін'єкцій. 3.Випускають Ковертал розчин для ін'єкцій по 10 і 100 см3 у скляних флаконах відповідної місткості, закупорених гумовими пробками, укріплених алюмінієвими ковпачками.
Ковертал розчин для ін'єкцій зберігають у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 00С до 250 C .
Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення. Препарат у флаконах з порушеною цілісністю, при наявності помутніння або зміни кольору, сторонніх домішок, при минулому терміні придатності або порушенні умов зберігання не придатний до застосування.
II.Фармакологічні властивості
4.Входять до складу лікарського засобу активні компоненти в гомеопатичних розведеннях сприяють активації і захисту фосфолипидозависимых ферментних систем гепатоцитів, покращують детоксикаційну функцію печінки, володіють гепатопротекторною і протизапальною дією, надають виражену спазмолітичну, жовчогінну дію, сприяють поліпшенню кровопостачання органу шляхом усунення застійних явищ.
5.За ступенем впливу на організм Ковертал розчин для ін'єкцій відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), не має місцево-подразливу і сенсибілізірующим дією, що входять до його складу компоненти не накопичуються в організмі тварин.
III. Порядок застосування
6.Ковертал розчин для ін'єкцій призначають з лікувальною метою тваринам при гострих та хронічних гепатитах, жирової дегенерації печінки, токсичних ураженнях печінки, інфекційних та інвазійних захворюваннях в якості супутньої терапії.
7.Лікарський засіб застосовують тваринам внутрішньом'язово або підшкірно. У гострих випадках Ковертал розчин для ін'єкцій застосовують 1-2 рази на добу до зникнення клінічних ознак захворювання, при хронічному перебігу хвороби - 2-3 рази в тиждень.
Тривалість курсу лікування при гострих захворюваннях становить 10-14 днів, при хронічних 3-4 тижні. При необхідності курс повторюють.
Разова доза на  тварину складає: коням 5,0-10,0 мл; великій рогатій худобі 5,0 мл; телятам, лошатам 2,0-5,0 мл; кішкам, собакам, хорька, гризунів 0,1 мл на 1 кг живої маси. (0,5-4,0 мл) 8.
Побічних явищ та ускладнень при застосуванні Ковертала розчину для ін'єкцій у відповідності з цією інструкцією не встановлено.
9.Застосування Ковертала розчину для ін'єкцій не виключає використання інших лікарських засобів етіотропної, патогенетичної і симптоматичної терапії.
10.Продукція тваринництва в період і після застосування Ковертала розчину для ін'єкцій використовується на загальних підставах.
IV.Заходи особистої профілактики
11.При роботі з  Коверталом розчином для ін'єкцій слід дотримуватися загальні правила особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.
12.Ковертал розчин для ін'єкцій слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
Виробник: група компаній Хелвет, Росія (Організація-виробник ТОВ «АлексАнн», Росія) Упаковка: скляний флакон-10 мл ампула
Одиниця відпустки товару: скляний флакон-10 мл ампула
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору