Відправлення повідомлення власнику
Нобівак RL (Nobivac RL), Інтервет, Нідерланди (1 мл — 1 доза)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Нобівак RL (Nobivac RL), Інтервет, Нідерланди (1 мл — 1 доза)

78,00 грн.
≈ 2,60 EUR
≈ 2,75 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
14-01-17
Переглядів: 2385
№ 81733
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Нобівак RL (Nobivac RL), Інтервет, Нідерланди (1 мл — 1 доза)
Нобівак RL (Nobivac RL), Інтервет, Нідерланди (1 мл — 1 доза)
Інактивована вакцина проти сказу та лептоспірозу собак.
ІНСТРУКЦІЯ щодо застосування комбінованої інактивованої вакцини проти сказу та лептоспірозу собак Нобівак RL (Nobivac RL)
СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ Комбінована інактивована вакцина в одній дозі (1 мл) містить не менше 2 МО штаму вірусу сказу Пастер-РІВ, не менш 2х108 мікробних клітин Leptospira canicola (штам Са-12-000) і 2х108 Leptospira icterohaemorrhagiae (штам 820К), а також ад'ювант — фосфат алюмінію. За зовнішнім виглядом представляє собою суспензію рожево-бежевого або кремового кольору з білим осадом. Препарат розфасовують в скляні флакони по 1 мл і упаковують по 10 штук в картонну коробку.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Вакцина індукує вироблення специфічних антитіл до збудників лептоспірозу та сказу у собак протягом 14 – 21 дня після повторної ін'єкції. Напруженість імунітету становить 3 роки проти сказу та 1 рік проти лептоспірозу, після чого проводять повторну імунізацію.
ПОКАЗАННЯ Призначають собакам метою специфічної профілактики лептоспірозу (у т. ч. лептоспироносительства) і сказу в загальній схемою вакцинації тварини.
ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ Перед імунізацією флакони з вакциною інтенсивно струшують і тварині вводять підшкірно в ділянку шиї або лопатки. Для кожної тварини використовують окрему стерильну голку і шприци. Цуценят прищеплюють вакциною Нобівак RL з 8 – 9-місячного віку, а через 2 – 3 тижні — Нобівак Лепто. Дорослих, раніше не вакцинованих собак імунізують дворазово з інтервалом 2 – 3 тижні. Ревакцинацію проводять щорічно в дозі 1 мл Допускається застосування вакцини Нобівак RL в якості розчинника до інших вакцин Нобівак DHPPi і Нобівак DHP.
ПОБІЧНІ ДІЇ У дуже рідкісних випадках після застосування вакцини у гіперчутливість тварин можуть спостерігатися алергічні реакції, невелика набряклість в місці ін'єкції, які мимовільно зникають протягом 1 – 2 тижнів і не вимагають додаткового лікування.
ПРОТИПОКАЗАННЯ Вакцинації не підлягають клінічно хворі тварини, суки за 2 тижні до і перші 3 тижні після пологів, а також собаки протягом перших 7 днів після дегельмінтизації.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ При проведенні маніпуляцій з препаратом слід дотримуватися правил асептики, не допускати контамінації вакцини. При попаданні вакцини на шкіру або слизові оболонки очей, її необхідно негайно змити струменем води. По закінченні обробки руки слід ретельно вимити теплою водою з милом.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ З пересторогою. У сухому, прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 2 до 8 °С. Не допускається заморожування вакцини. Відкриті більше 24 год невикористані флакони підлягають знезараженню кип'ятінням протягом 15 хвилин з подальшою утилізацією. Термін придатності — 2 роки.
Виробник: Інтервет Шерінг-Плау Енімал Хелс (Intervet Schering-Plough Animal Health), Нідерланди.
Упаковка: 10 флаконів (10 доз)

Одиниця відпустки товару: 1 флакон 1 мл (1 доза)
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору