Відправлення повідомлення власнику
Амоксицилін 10% порошок (5 г)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Амоксицилін 10% порошок (5 г)

4,00 грн.
≈ 0,13 EUR
≈ 0,14 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
15-01-17
Переглядів: 579
№ 81964
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Амоксицилін 10% порошок (5 г)
Антибактеріальний препарат у формі порошку для перорального застосування, що містить в якості діючої речовини амоксицилін тригідрат. В 1 г препарату міститься 100 мг амоксициліну тригідрату. За зовнішнім виглядом являє собою дрібний порошок білого або злегка кремового кольору. Випускають у фольгованих пакетах по 2, 5, 10г.
Фармакологічні властивості
Амоксицилін, що входить до складу препарату, є напівсинтетичним антибіотиком пеніцилінового ряду. Механізм його дія полягає у порушенні синтезу клітинної стінки бактерії шляхом інгібування ферментів транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного балансу і руйнування бактерії. Амоксицилін володіє широким спектром бактерицидної дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як Actinomyces spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinobacillus spp., E. coli, Salmonella, Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis, а також Leptospira spp. Амоксицилін добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту і швидко розподіляється у всіх органах і тканинах організму. Виділяється з організму переважно з сечею і меншою мірою-з жовчю.
Свідчення
Для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового, респіраторного і сечостатевого тракту молодняку великої рогатої худоби, птахів, свиней, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.
Дози і спосіб застосування
Застосовують телятам, поросятам перорально в дозі 1 – 2 г на 10 кг маси тіла тварини в суміші з питною водою або молоком один раз на добу до одужання, але не більше ніж 7 днів, птиці в першій декаді життя 100 г на 400 літрів води, в наступні періоди 100 г на 200 літрів води протягом 3 – 5 днів.
Побічні дії
У рекомендованих дозах не спостерігаються. При підвищеній чутливості тварин до β-лактамних антибіотиків можливі різні алергічні реакції аж до анафілактичного шоку.
Протипоказання
Забороняється застосування препарату кроликам, морським свинкам і хом'якам. Не можна застосовувати разом з іншими бактеріостатичними антибіотиками (тетрациклін, хлорамфенікол, сульфаніламіди та ін).
Особливі вказівки
Забій на м'ясо тварин дозволяється через 15 діб після останнього застосування препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, можна використовувати для годівлі хутрових звірів або для виробництва м'ясо-кісткового борошна. При роботі з препаратом слід дотримуватися загальні правила особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними препаратами. Забороняється використовувати упаковку з-під препарату для харчових цілей.
Умови зберігання
Список Б. У сухому, захищеному від яскравого світла і прямих сонячних променів місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності — 3 роки.
Упаковка: пакет 5 г
Одиниця відпустки товару: 1 пакет 5 г
Виробник: Інвес, Іспанія
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору