→ → → → → Ципровет для кішок, цуценят і маленьких порід собак (1 уп.х 10 таб)
Відправлення повідомлення власнику
Ципровет для кішок, цуценят і маленьких порід собак (1 уп.х 10 таб)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Ципровет для кішок, цуценят і маленьких порід собак (1 уп.х 10 таб)

49,00 грн.
≈ 1,65 EUR
≈ 1,75 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
14-01-17
Переглядів: 634
№ 138808
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Ципровет для кішок, цуценят і маленьких порід собак (1 уп.х 10 таб)
Інструкція по застосуванню препарату Ціпровет для кішок, цуценят і маленьких порід собак (1 уп.х 10 таб)
склад
Ціпровет таблетки в якості діючої речовини містять ципрофлоксацину гідрохлорид: таблетки для кішок - 15 мг / табл. і таблетки для собак - 50 мг / табл., а також допоміжні компоненти (лактулозу, стеарат кальцію і полівінілпіролідон).
Ципрофлоксацин, що входить до складу лікарського засобу, відноситься до групи фторхінолонів і володіє широким спектром антибактеріальної дії; активний відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, в тому числі Eсheriсhia соli, Salmоnella spp., Shigella spp., Klebsiella spp., Enterоbaсter spp., Prоteus spp., Yersinia spp, Haemоphilus spp., Pseudоmоnas aeruginоsa, Pasteurella multосida, Plesiоmоnas shigellоides, Campylоbaсter jejuni, Bruсella spp., Chlamydia traсhоmatis, Listeria mоnосytоgenes, Myсоbaсterium spp., Cоrynebaсterium diphtheriase, Staphylососсus spp. і Streptососсus spp.
Ципрофлоксацин, що входить до складу лікарського засобу, відноситься до групи фторхінолонів і володіє широким спектром антибактеріальної дії
властивості
Механізм дії ципрофлоксацину заснований на блокуванні ферменту ДНК-гірази, що впливає на реплікацію спіралі ДНК в ядрі бактеріальної клітини, що призводить до порушення синтезу білка і загибелі мікроорганізму.
Після орального застосування ципрофлоксацин легко всмоктується в шлунково-кишковому тракті (переважно в дванадцятипалій і порожній кишці) і розподіляється в органах і тканинах організму (виключаючи тканини, багаті жирами), проникає в плевру, очеревину, лімфу, очну рідину і плаценту.
Максимальна концентрація ципрофлоксацину в сироватці крові відзначається через 1,5-2 години, терапевтична концентрація зберігається протягом 24 годин після орального застосування лікарського засобу.
Виводиться ципрофлоксацин з організму в основному в незмінному вигляді і частково в формі метаболітів з сечею і жовчю, у лактуючих тварин також і з молоком.
Показання до застосування
Ціпровет таблетки призначають собакам і кішкам з лікувальною метою при хронічних і гострих бактеріальних інфекціях шлунково-кишкового тракту, жовчних шляхів, органів дихання, сечостатевої системи, шкіри та м'яких тканин, кісток і суглобів, а також при вторинних інфекціях на тлі вірусних захворювань, збудники яких чутливі до ципрофлоксацину.
Дозування і спосіб застосування
Ціпровет таблетки застосовують тваринам індивідуально перорально один раз на добу протягом 3 - 5 днів в наступних дозах:
· Кішкам - 1 таблетка «для кішок» на кожні 3 кг маси тварини;
· Собакам 1 таблетка «для собак» на кожні 10 кг маси тварини.
Побічна дія
Побічних явищ і ускладнень у собак і кішок при застосуванні Ціпровета таблеток відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається.
При підвищеній індивідуальній чутливості тварини до фторхінолонів і появі побічних явищ (відмова від корму, блювота, набряки, порушення координації рухів) використання лікарського засобу припиняють і проводять десенсибілізуючу терапію.
Протипоказання
Не допускається застосування Ціпровета таблеток самкам в період вагітності і лактації, тваринам з вираженими порушеннями розвитку хрящової тканини, при ураженнях нервової системи, що супроводжуються судомами, а також цуценятам і кошенятам до закінчення періоду росту.
Не слід застосовувати Ціпровет таблетки одночасно з бактеріостатичними антибіотиками (левоміцетином, макролідами і тетрациклінами), теофіліном і нестероїдними протизапальними засобами, а також з препаратами, що містять катіони магнію, алюмінію і кальцію, які, зв'язуючись з ціпрофоксаціном, перешкоджають його адсорбції.
особливі вказівки
При роботі з Ціпровет таблетками слід дотримуватися загальноприйнятих заходів особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені для лікарських засобів.
Форма випуску
Випускають Ціпровет таблетки розфасованими по 10 штук в блістери, упаковані поштучно в картонні коробки разом з інструкцією із застосування.
Одиниця відпустки товару: 1 упаковка 10 табл.
Виробник: Агроветзащіта С.-П. НВЦ ТОВ, Росія.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору