Відправлення повідомлення власнику
Энтеронормин для бджіл
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Энтеронормин для бджіл

15,00 грн./шт.
≈ 0,50 EUR/шт.
≈ 0,54 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
28-09-16
Переглядів: 5
№ 152220
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою
Розташування: Україна показати на мапі
Энтеронормин для бджіл
Рекомендації щодо застосування ветеринарного препарату "Ентеронормін" у бджільництві
На загальний стан бджолиних сімей і якість їх продукції негативно впливає ряд факторів, таких як забруднення навколишнього середовища, наявність збудників інфекційних та інвазійних захворювань, застосування антибіотиків тощо.
Тому для одержання екологічно безпечної продукції бджільництва (наприклад, меду без антибіотиків), стимуляції розмноження і підвищення резистентності бджіл до збудників інфекційних захворювань і несприятливих чинників навколишнього середовища назріла доцільність застосовувати комплексні натуральні препарати, до яких відносять і пробіотики.
Препарат Ентеронормін (РП № ВВ-00427-02-12 від 13.04.2012) – водорозчинний порошок від білого до сіро-жовтуватого або сіро-зеленуватого кольору. До його складу входять живі культури корисних мікроорганізмів роду Lactobacillus spp, бактерій Bacillus subtilis spp., і роду Enterococcus spp., хітозан розчинний, а також живильне середовище.
Молочнокислі бактерії підібрані за наступними критеріями:
Резистентність до застосовуваних антибіотиків у бджільництві, максимальна можливість до виділення молочної кислоти, ферментів, вітамінів, імуностимуляторів та інших біологічно активних речовин.
Формуючи нормальну мікрофлору, препарат «Ентеронормін» стабілізує захисні сили організму, стимулює розвиток і продуктивність бджолиних сімей, проявляє антагоністичну активність до широкого спектру патогенних бактерій і грибів. Виробничі випробування препарату доводять екологічну безпеку і високу профілактичну і терапевтичну ефективність, тому його застосовують для:
- підгодівля (обробки) бджіл у весняно-літній період ( стимуляція життєдіяльності організму, підвищення інтенсивності медозбору, стимуляція відкладання яєць маткою, захист від збудників інфекційних захворювань бактеріального та грибкового походження: американського гнильцю, європейського гнильцю, парагнильцю, сальмонельозу, аскоферозу, аспергільозу, гнилець, нозематозу та ін)
- осінньої обробки бджіл під час зимівлі зменшується кількість помору бджіл і збудників бактеріальних і грибкових захворювань, зміцнюється сила сімей і спостерігається більш ранній і інтенсивний обліт бджіл).
Препарат Ентеронормін, для застосування в бджільництві, випускається масою 4 г у флаконах 30 мл Перед використанням, для активації мікроорганізмів, у флакон додають до об'єму 30 мл сиру питну воду ( не хлоровану!), інтенсивно збовтують і настоюють 12-16 год при кімнатній температурі. Активоване таким чином препарат задають бджолам:
- додаванням до цукрового сиропу для підгодовування або у воду для випоювання. З профілактичною метою курс триває 2 дні і складається з розрахунку один флакон на сім'ю/на добу. Лікувальний курс протягом 4-6 діб.
- обприскуванням рамок з бджолами з обох сторін і стінок вуликів. З цією метою 30 мл активованого препарату (1 флакон) розчиняють у 400 мл не хлорованої питної водою (доза на одну сім'ю). Рекомендований курс – 2 доби.
Можливо комплексне застосування "Ентеронорміну" та хімічних засобів при обробці сімей проти варіотозу. При цьому пробіотик використовують шляхом обприскування рамок і стінок вуликів по вище наведеній схемі після їх обробки хімічними засобами.
тел.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Cветлана
Організація: Cветлана
Телефон:
+380 68 370 2149
+380 95 350 6498
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору