Відправлення повідомлення власнику
ІЗАТІЗОН
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

ІЗАТІЗОН

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Антибактеріальні ветпрепарати
19-10-16
Переглядів: 281
№ 132175
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Противірусний, протипухлинний, антимікробну та імунокорегуючої препарат, який застосовують у бджільництві для профілактики і лікування аскосферозу, вірусного паралічу, грибкових захворювань, кліщового вароатозу і вірусо-мікробних інфекцій.
Загальні відомості: препарат випускають у стані маслянистої рідини, темно-жовтого кольору, гіркого на смак, зі специфічним запахом. Препарат не має вогні і вибухонебезпечних властивостей, відноситься до групи речовин з незначною токсичністю. Не пригнічує кровотворення, не має кумулятивних властивостей. Наділений противірусними, антисептичними і протизапальними властивостями.
До складу препарату входить: N-метил, ізатин бета-Тиосемикарбазон, диметилсульфоксид і полиетиленгликоль-400. Всі компоненти препарату не чинять негативного впливу на якість меду і не шкідливі для бджіл і людського організму.
Показання до застосування: рекомендується для профілактики і лікування аскосферозу, вірусного паралічу та інших захворювань корисних комах, які були викликані вірусами та вірусно-мікробними асоціаціями, грибкових захворювань, кліщового вароатозу.
Дози і методи застосування: препарат розчиняють у воді у співвідношенні 1:50. Перед обприскуванням, вулички розставляють один від одного на 2,5-3 см при витраті 15 мл на одну рамку (0,3 мл чистого препарату). Закінчивши обробку, рамки знову зрушують до потрібної відстані. Лікувальний ефект настає після 2-3 разового застосування препарату з інтервалом у 2-3 доби. Обприскування проводять при температурі не нижче +18°С.
Для профілактики і в тих випадках, коли погодні умови не дозволяють проводити обприскування, препарат можна застосовувати з сиропом. Для цього 10 мл препарату розчиняють в 2 л сиропу. Цей сироп по 50 мл на вуличку згодовують бджолам 2-3 рази з інтервалом 4-7 діб при весняному нарощуванні або при появі захворювань (0,5-0,7 мл чистого препарату на сім'ю на тиждень).
Найкращі результати при лікуванні бджіл досягаються у разі поєднання обприскування і згодовування сиропу з Ізатізоном.Великий асортимент ліків в нашому інтернет-магазині :medok-sobiraem.sytto.com. Або наші досвідчені продавці дадуть відповідь на всі ваші питання по тел. 097 66 888 72, 093 66 888 71, 099 603 8887.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору