Відправлення повідомлення власнику
Сорбент "Стандарт Агро"
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Сорбент "Стандарт Агро"

65,00 грн./кг
≈ 2,18 EUR/кг
≈ 2,33 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
04-01-17
Переглядів: 208
№ 132432
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Черкаська область, Черкаський район, Черкаси показати на мапі
Власник Cтандарт-Агро
Сорбент "Стандарт Агро"
Сорбент "Стандарт Агро"
Сорбент "Стандарт Агро"– сорбційно-каталітичний комплекс, дія якого спрямована на санацію кормів від усіх можливих видів токсинів органічної і неорганічної природи, в тому числі токсинів грибкового і мікробного походження, а також на поліпшення процесів травлення та всмоктування поживних речовин за рахунок зміни реологічних властивостей корму в просвіті кишечника , стимуляції активного росту епітелію слизової оболонки , підвищення якості та захисних властивостей мукоидного шару.
Склад:высокоактивированные харчові волокна рослинного походження, бентоніт(США), полыгорскитовые глини, мурашина кислота, вермикуліт , дріжджовий автолизат, клітинна стінка дріжджів , бета – глюкан дріжджового і рослинного походження.

ВИТАКОРМ-РЕО - складний мінерал-органічний комплекс, що забезпечує наступні властивості і механізм дії кормової добавки.
 1. Забезпечує сорбцію токсинів органічної природи (мікотоксини, токсини мікробного і рослинного походження, тощо)
 2. Забезпечує сорбцію токсинів неорганічного походження (солі важких металів, препарати хлору, радіонукліди, газоподібні речовини (метан, сірководень, вуглекислий газ тощо).
 3. Перешкоджає розвитку бродильних і гнильних процесів у просвіті шлунково-кишкового тракту.
 4. Сприяє підвищенню рівня гомогенізації вмісту кишечника.
 5. Розпушує кормові маси в просвіті шлунково-кишкового тракту, підвищує їх гідратацію, сприяючи високому рівню проникнення травних ферментів у тверді частинки корму.
 6. Знижує ступінь поверхневого натягу жирів, чим сприяє їх емульгування та більш повного їх перетравленню.
 7. Підвищує ступінь ослизнения слизових покривів шлунково-кишкового тракту і кормових мас у просвіті кишечнику, що створює ідеальні умови для розвитку кишкового епітелію і одночасно зумовлює потужні пребіотичні властивості слизової шлунково-кишкового тракту і вмісту кишечника.
 8. Нормалізує моторику шлунково-кишкового тракту.
 9. Підвищує диссоционные властивості, незв'язаної кормовими масами води, дозволяючи воді більш яскраво проявляти свої властивості, як універсального розчинника в просвіті кишечника.
 10. Забезпечує яскраво виражений антидіарейний ефект.
 11. Має бактеріостатичну і бактериосорбирующим діями.
 12. Є прекрасним пребіотиком - значно підвищує коефіцієнт корисної дії будь-якого пробіотичного препарату.
 13. Сприяє створенню в кишечнику оптимальних умов для активного розвитку нормальної мікрофлори кишечника (лакто - і біфідобактерій, непатогенні форми ентерококів).
 14. Багаторазово підвищує буферні властивості вмісту ШКТ тварин і птиці, забезпечуючи більш м'який перехід з одного виду корму на інший і зниження ступеня впливу патогенних факторів корму в організмі тварини.
 15. Сприяє профілактиці виникнення різних алергічних станів.
Кормова добавка Сорбент "Стандарт Агро" забезпечує високий рівень адаптогенности та значно підвищує стійкість тварин і птиці до різних стресових факторів.
Сорбент "Стандарт Агро" перша кормова добавка на вітчизняному ринку, підвищує здатність, не пов'язаної в просвіті кишечника води, проявляти свої властивості універсального розчинника. Не зв'язана вода активи-зирует іонний обмін в просвіті шлунково-кишкового тракту і забезп-кість каталітичний ефект процесу перетравлювання та засвоювання корму.
Сорбент "Стандарт Агро" перевершує по сорбції органічних токсинів інші сорбенти, створені на основі глиноземів та компонентів клітинної стінки дріжджових культур, оскільки його сорбуючий ефект обумовлюється не тільки складом кормової добавки, але і реологічними змінами кормових мас в просвіті кишечника під його впливом.
Сорбент "Стандарт Агро" рекомендується в якості кормової добавки в корм для зниження токсичності корму, підвищення перетравності корму і його конверсії, профілактики різних кишкових розладів, зняття алергії-чеських станів, профілактики різних розладів, викликаних стресовими факторами (в першу чергу кормовими).
Рекомендовані дози введення Сорбент "Стандарт Агро" в раціон:
- 1 кг на 1 тонну корму при низькому і середньому рівні забруднення кормів токсинами;
- 1,5-2 кг на 1 тонну корму при реєстрованої клінічній картині кормової інтоксикації;
- 3 кг на 1 тонну корму при токсичності корму, здатної викликати загибель тварин і птиці.
Сорбент "Стандарт Агро" нешкідливий в будь-яких дозах і в окремих випадках може використовуватися індивідуально peros в чистому вигляді.
У дозі 2,5-3 кг на 1 тонну корму Сорбент "Стандарт Агро" має яскраво виражені антидіарейними властивостями, що дозволило створити на його основі ряд антидиарейных кормових добавок.
У випадках прогнозованого стресового впливу, а також у випадках яскраво вираженою кормової або інфекційної інтоксикації кормову до-бавку слід вводити 5-6 кг на 1 тонну корму протягом 2-5 днів. Потім дозу слід знизити до 3 кг ще на 5-6 днів. До 8-11 дня вийти на профілак-логічну дозу - 1-1.5 кг. При цьому повинні бути вжиті заходи щодо усунення основного етіологічного фактора.
Слід пам'ятати, що при дачі кормової добавки Сорбент "Стандарт Агро" в профілактичній дозі, терапевтичний ефект починає виявлятися повною мірою до 3-5 дня прийому. Щоб досягти швидкого ефекту (протягом декількох годин) слід одноразово дати дозу 10 кг на 1 тонну корму, з подальшим зниженням до профілактичної дози.
При гострій токсикоінфекції схема застосування може виглядати наступним чином:
- 1-2 добу - 10 кг на 1 тонну корму;
- 3-6 добу - 5-6 кг на 1 тонну корму;
- 7-10 день - 3 кг на 1 тонну корму.
надалі - вихід на профілактичну дозу.
Сорбент "Стандарт Агро" не має протипоказань і будь-яка його доза є нешкідливою. На обмежених групах тварин, Сорбент "Стандарт Агро" може застосовуватися в більш високих дозах як реанімаційного кошти (гостре отруєння, набрякова хвороба поросят і т. д.). У подібних випадках препарат зволожується водою до стану густої каші і задається peros з допомогою одноразового шприца безпосереднього в рот тварини:
- порося живої маси 5 кг - в межах 5-10 мл;
- поросята групи відбирання в межах 20-30 мл.

Ступінь ефективності Сорбент "Стандарт Агро" в подібних випадках перевершує ефективність багатьох, наявних на сьогоднішній день у розпорядженні ветслужб, господарств пепаратов антидиарейной спрямованості.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Ирина
Організація: Cтандарт-Агро
Телефон:
+380 68 665 9886
+3800686659887
+380 67 404 7599
+380 472 507 123
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору