Відправлення повідомлення власнику
Спектам, Сівби, Франція — розчин для ін'єкцій (100 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Спектам, Сівби, Франція — розчин для ін'єкцій (100 мл)

343,00 грн.
≈ 11,43 EUR
≈ 12,10 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
14-01-17
Переглядів: 35
№ 138805
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Спектам, Сівби, Франція — розчин для ін'єкцій (100 мл)
Призначають великій рогатій худобі, коням, свиней та овець при респіраторних і шлунково-кишкових інфекціях, домашньої птиці – при микоплазмозе, сальмонельозі...
Спектам, Сівби, Франція — розчин для ін'єкцій (100 мл)
ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню спектама розчину для ін'єкцій
СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ Прозорий водний розчин для ін'єкцій світло-жовтого кольору, в 100 мл якого в якості діючої речовини містить 10 г спектиномицина (у вигляді дигідрохлориду пентагідрату) і до 100 мл наповнювача. Випускають в прозорих скляних флаконах по 100 мл, які вкладають у картонні коробки.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ Природний аминоциклитольный антибіотик спектиномицин належить до групи аміноглікозидів, що не містять аминосахариды. Спектиномицин має бактеріологічним дію відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів і вираженою бактерицидною дією проти мікоплазми. Він також активно діє in vivo проти сальмонел, колібактерій і пастерелл.
ПОКАЗАННЯ Призначають великій рогатій худобі, коням, свиней та овець при респіраторних і шлунково-кишкових інфекціях, викликаних мікоплазмою, сальмонелою, кишковою паличкою та пастереллой; інших інфекціях, збудники яких чутливі до спектиномицину. Домашній птиці – при микоплазмозе, сальмонельоз, холера птахів, захворюваннях, викликаних кишковою паличкою і синовіту. Гусям – при микоплазмозе, сальмонельоз, холера птахів і інфекціях, викликаних кишковою паличкою. Індичці – при микоплазмозе, синуситі, пастерелізі, арізонській хворобі, інфекціях, викликаних кишковою паличкою і синовіту. Собакам і кішкам – при респіраторних і шлунково-кишкових інфекціях.
ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ Розчин спектама можна вводити тваринам і птиці внутрішньовенно, внутрішньом'язово або підшкірно в наступних дозах: великій рогатій худобі, коням і свиням — 10 – 20 мл на 100 кг ваги тварини, телятам і вівцям — 10 – 15 мл на 50 кг ваги тварини, поросятам-сосунам — 0,5 мл на тварину, домашньої птиці і гусям — 0,1 – 0,2 мл на 1 кг ваги птиці, собакам і кішкам — 1 мл на кожні 5 кг ваги тварини, індичці (при синуситі) — 0,3 мл на 1 кг ваги птиці, при цьому одну третину вказаної дози вводять в кожен заражений синус, і дві третини вводять парентерально. Тривалість курсу лікування становить 3 дні.
ПОБІЧНІ ДІЇ У тварин, гіперчутливість до спектиномицину, можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.
ПРОТИПОКАЗАННЯ Гіперчутливість до спектиномицину.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ М'ясо тварин допускається до вживання в їжу через 5 днів після останнього введення препарату. Молоко можна використовувати в їжу через 12 годин після останнього введення препарату.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ В захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25 ºС. Термін придатності — 4 роки.
Виробник: Сева Санте Анімаль (Ceva Sante Animale), Франція
Упаковка: флакон 100 мл
Ціна – 110 грн
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору