ТимТил-250 (1 фл.х 100 мл)

145,00 грн.
≈ 4,99 EUR
≈ 5,39 USD
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Київ
19.03.2017
Дата розміщення:
442
Кількість переглядів:
138806
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Інструкція по застосуванню препарату Тім Тіл-250 (1 фл.х 100 мл)
опис
Прозорий розчин жовтого кольору.

склад
1 мл препарату містить:
тіамулін гидроген фумарат - 145 мг;
тилозина тартрат - 105 мг;
допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол, пропілгалат, бутил-4-гідроксибензоат, апірогенну воду - до 1 мл.

Фармакологічні властивості
Комбінація з двох взаємно підсилюють протибактерійних компонентів підібрана в такому співвідношенні, яке забезпечує універсально широкий і надійний спектр дії щодо збудників ключових господарсько-значущих бактеріозів, мікоплазмозів, риккетсиозов, спірохетозів, трепонемозов і хламидиозов, що вражають свиней і худобу.

Тіамулін - напівсинтетичний антибіотик з групи плевромуліна. Гальмуючи протеїновий синтез у мікроорганізмів, тіамулін діє бактеріостатично щодо: грампозитивних (Erysipelotrix spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium pyogenes) і грамнегативних бактерій (Pasteurella spp., Klebsiella pneumoniae, Campylobacter coli, Lawsonia intracellularis, Fusobacterium necrophorum ); мікоплазм (М. bovis, M. hypopneumoniae, M. hyorhinis, M. synoviae, M. hyosynoviae, Ureoplaasma spp. і т.п.); лептоспір (Leptospira spp.); спирохет (Serpulina hyodysenteria S. innocens); трепонем (T. hyodysenteriae) і хламідій (Chlamydia spp.).

Тилозин - антибіотик з групи макролідів. Його бактеріостатичнудію базується на пригніченні бактеріального синтезу протеїнів внаслідок зв'язування з рибосомами. Тилозин активний щодо: грампозитивних (Actinomycos spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Streptococcus spp., E. colli, Erysipelothrix rhusiopathiae) і грамнегативних бактерій (Brucella spp., Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Pasteurella spp ., Salmonella spp., Treponema spp., Bortalella bronchiseptica, Proteus mirabilis і т.п.) і пригнічує дію деяких штамів Mycoplasma, Chlamydia, Ureplasma і Rіkettsia.

застосування
Лікування молодняка (курчат, індичат, гусенят, каченят) і дорослої птиці при змішаних бактеріальних інфекціях дихальних шляхів і шлунково-кишкового тракту, інфекційному бронхіті; хронічних респіраторних захворюваннях, викликаних мікоплазмами, ешеріхіозов (колибактериозе), пастереллез і бактеріальних ускладненнях вірусних захворювань.
Молодняку ​​птиці (профілактично) препарат випоюють з водою щодня з 1-вих по 5-ті, а потім з 18-тих по 20-ту добу життя.
Свиням - з лікувально-профілактичною метою при захворюванні пикою, дизентерію, ілеїт, лептоспірозом, лістеріоз, кампілобактеріозом, колибактериозом, пастереллез, сальмонельоз, інфекційним гастроентеритом, спірохетную ентероколіт, атрофическим Реніта, ензоотичну пневмонію, актінобацілярной плевропневмонией і мікоплазматіческім артритом.

дозування
Тимто-250 з лікувальною метою задається птиці протягом 3-5 діб з водою в дозі 1 мл на 1 л води. З профілактичною метою - 0,5 мл на 1 л води.
Аерозольно з розрахунку 1 мл на 10 м3, при експозиції 30 хв., 2-3 діб поспіль.
Свиням препарат задають в суміші з водою в дозі 0,8 мл на 10 кг маси тіла в день, 3-5 діб поспіль. При захворюванні свиней ензоототіческой пневмонією, мікоплазматіческім артритом - зазначену дозу збільшують до 1,0 - 1,2 мл на 10 кг маси тіла.
Після курсу лікування свиням, хворим на дизентерію або ілеїт, через 8-10 діб доцільно повторити обробку цим препаратом або іншими антимікробними лікарськими засобами для орального застосування (Бровамулін-100, Бровамулін-плюс, тощо) в профілактичних дозах згідно з наявними інструкціями.

Протипоказання
Підвищена індивідуальна чутливість до АДВ препарату. Не застосовувати свиноматкам в перший місяць після запліднення, племінним хрякам, курей-несучок в період яйценосності.
застереження
Не рекомендується використовувати Тимто-250 одночасно з пеніцилінами, цефалоспоринами і лінкоміцином, оскільки знижується антибактеріальний ефект. Свиням не застосовувати засоби, які виготовлені на основі поліефірних іонофоров (моненсину, наразін, саліноміцин тощо) щонайменше тиждень до і після курсу лікування.
Забій свиней та птиці на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну названі продукти згодовують непродуктивним тваринам або використовують для виготовлення м'ясо-кісткового борошна (в залежності від висновку лікаря ветеринарної медицини).

Форма випуску
Флакони зі скла або поліпропілену, закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 10, 50, 100, 200, 500 або 1000 мл.

зберігання
Сухе, захищене від світла місце, при температурі від 5 ° С до 25 ° С. Після першого відбору з флакону, решту розчину необхідно використовувати протягом 20 діб, за умови зберігання його в побутовому холодильнику.

Термін придатності - 3 роки з дати виготовлення.
Упаковка: флакон 100 мл
Одиниця відпустки товару: 1 флакон 100 мл
Виробник: Бровафарма, Україна.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Ардена
+380 44
+380 44 303 9326
показати
+380 67
+380 67 447 8955
показати
+380 95
+380 95 714 3580
показати
+380 63
+380 63 792 3181
показати

Контактна особа Оксана Николаевна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 22.12.2014

Відправлення повідомлення
Вгору