Відправлення повідомлення власнику
Тромексин порошок, 2г, ІНВЕС, Іспанія
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Тромексин порошок, 2г, ІНВЕС, Іспанія

4,00 грн./100 г
≈ 0,13 EUR/100 г
≈ 0,14 USD/100 г
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
13-01-17
Переглядів: 146
№ 127819
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Тромексин порошок, 2г, ІНВЕС, Іспанія
Для птахів при ентеритах, сальмонельозі, колибактериозе та ін. ВРХ при пастерелезе, ентеритах, захворюваннях дих. шляхів та ін. Свиням, вівцям і козам, кроликам.
Тромексин порошок, ІНВЕС, Іспанія
ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню Тромексина порошку (Tromexin)
Опис: Комплексний антибактеріальний препарат в 1 грамі міститься в якості діючих речовин — 200 мг сульфаметоксипиридазина, 40 мг триметоприму, 110 мг тетрацикліну хлоргідрату, 0,13 мг бромгексину хлоргідрату. За зовнішнім виглядом являє собою порошок світло-жовтого кольору.
Фармакологічна дія: Сульфаметоксипиридазин з триметопримом, що входять до складу препарату, асоціації володіють широким спектром дії по відношенню до мікроорганізмів, перешкоджаючи синтезу тетрагідрофолієвої кислотыв бактеріальної клітці. Дія тетрацикліну полягає в порушенні білкового синтезу бактерії на рівні рибосом. Механізм дії бромгексину полягає в гідролізі мукопротеинов, основних складових секрету дихальних шляхів. Бромгексин сприяє зняттю гіперемії слизових оболонок і поліпшенню вентиляції легенів. Тромексин ефективний при інфекціях, викликаних: E. coli, Clostridium spp., Salmonella spp., Proteus mirabilis, Proteus spp., Pasteurella spp., Staphylococcus, Streptococcus, Enterococcus, Klebsiella spp., Bordetella spp.,Neisseria spp. Терапевтична концентрація досягається в крові через 1 — 2 години після орального прийому тромексина і утримується протягом 12 годин. Максимальна концентрація в крові досягається через 8 годин після введення. Діючі речовини тромексина та їх метаболіти виводяться з організму переважно з сечею і жовчю.
Показання: Птиці при ентеритах бактеріальної етіології, сальмонельозі, колибактериозе, при бактеріальних інфекціях на тлі вірусної патології; великій рогатій худобі при пастерелезе, ентеритах, хворобах дихальних шляхів; свиням при пневмонії, гастроентериті, септицемії; вівцям і козам при дизентерії, пневмонії, копитної гнилі; кроликам при гострому риніті, пастерелезе, ентеритах.
Побічні дії: У рекомендованих дозах не впливає. При передозуванні препарату відзначається — анемичность слизових оболонок, подразнення слизової шлунково-кишкового тракту, погіршення функції нирок.
Протипоказання: Забороняється застосовувати курам-несучкам. Не рекомендується застосовувати тваринам, гиперчувствительным до одного з компонентів препарату, а також з нирковою недостатністю.
Упаковка: пакет 2г
Виробник: ІНВЕС (INVESA), Іспанія.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору