Нуклеопептид розчин для ін'єкцій (1 фл.х 100 мл)

170,00 грн.
≈ 5,95 EUR
≈ 6,31 USD
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Київ
08.02.2017
Дата розміщення:
764
Кількість переглядів:
138799
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Інструкція по застосуванню препарату Нуклеопептид розчин для ін'єкцій (1 фл.х 100 мл)

Склад
Нуклеопептид (Nukleopeptid) являє собою очищений екстракт селезінки великої рогатої худоби, отриманий шляхом автолізу. Містить низькомолекулярні пептиди, що утворилися в результаті автолізу тканин ― не менш 1мг/мл Не містить генно-інженерно–модифікованих продуктів. 

Опис
За зовнішнім виглядом являє собою непрозору рідину від світло-жовтого до жовто–коричневого кольору, спінюючу при струшуванні. При відстоюванні випадає легко разбивающийся осад.

Фармакологічні властивості
Містить пептиди, нуклеозиди, підстави нуклеотидів та інші біологічно активні речовини. Завдяки стимулюючій дії цих сполук на ферментативні процеси клітин, Нуклеопептид надає регуляторну та стимулюючу дію на гормональний статус та імунну систему тварин, активує синтез медіаторів росту тварин, підвищує резистентність організму , покращує вовнової покрив і стимулює збільшення маси тіла. 

Порядок застосування
Нуклеопептид застосовують для збільшення приростів при відгодівлі і підвищення резистентності молодняка великої рогатої худоби і свиней.
Собакам і кішкам Нуклеопептид застосовується з метою збільшення приросту у молодняку і м'язової маси у дорослих тварин, для відновлення і поліпшення вовнового покриву при шкірних захворюваннях, затяжний линьки і у виставкових тварин. Крім того, Нуклеопептид застосовується при хронічних неспецифічних захворюваннях хронічний отит, екземи, дерматити, фурункульоз та ін, відставання в рості і розвитку, гіпотрофія, а також для підвищення резистентності.
Новонародженим поросятам Нуклеопептид застосовують перорально у дозі 25–30 мл/гол, новонародженим телятам у дозі 100–150 мл/гол за 1 годину до випоювання молозива протягом перших трьох днів життя, 1 раз на добу.
Молодняку великої рогатої худоби та свиней Нуклеопептид вводять підшкірно або внутрішньом'язово в дозі 0,1–0,2 мл/кг живої маси один раз на добу протягом 3-х днів.
Відгодівельними тваринам для збільшення приростів Нуклеопептид вводять підшкірно в середню третину шиї в дозі 0,1-0,2 мл/кг живої маси, але (але не більше 30 мл) один раз на день протягом 3-х днів, надалі 1 раз у 15 днів протягом 2-3 місяців. За 10 днів до забою тварини прийом препарату припиняють.
Новонародженим кошенят і цуценят: перорально в дозі 2-3 мл для дрібних тварин , 5-10 мл для великих, 1 раз в день перед годуванням, 3 дні поспіль.
Подрощенным цуценят, кошенят і дорослим кішкам і собакам: підшкірно в дозі 0,1-0,2 мл/кг маси тіла або всередину в дозі 0,2-0,3 мл/кг 1 раз на день протягом трьох днів.
Виставковим тварин та собак бійцівських порід: підшкірно в дозі 0,1-0,2 мл/кг або всередину в дозі 0,3-0,4 мл/кг 3-5 днів поспіль за 1 місяць до виставки або 1 раз в 15 днів у тій же дозі протягом активного періоду, але не більше 6 місяців. Між курсами необхідна перерва в 2-3 місяці.
Кішкам і собакам при хронічних захворюваннях: підшкірно або внутрішньо по 0,1-0,4 мл на кг маси тіла щодня протягом 5-7 днів, в комплексі зі специфічною терапією. При необхідності курс повторюють через місяць. 

Побічні дії
Не виявлено. У дуже рідкісних випадках можливий розвиток алергічної реакції. Може загострювати перебіг хронічних і прихованих захворювань, що не є підставою для відміни препарату. 

Протипоказання
Індивідуальна підвищена чутливість тварини до компонентів препарату. Не рекомендується призначати препарат тваринам в період імунізації, а також при гострих інфекційних захворюваннях і виснаженні. 

Особливі вказівки
Нуклеопептид сумісний з іншими лікарськими засобами та кормовими добавками. 
М'ясо та продукти забою тварин, яким застосовували Нуклеопептид, використовуються в харчових цілях без обмежень.

Умови зберігання
Зберігати Нуклеопептид потрібно в упаковці виробника в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 2°С до 20°С. Розкриті флакони зберігають не більш доби в холодильнику. Перед застосуванням препарат необхідно збовтувати. 

Термін придатності
2 роки з дня виготовлення. Забороняється використовувати Нуклеопептид після закінчення терміну його придатності.

Виробник: ТОВ "Экохимтех", р. Уфа, Росія.

Витрата: скляний флакон місткістю 100 мл, герметично закритий гумовою пробкою і обкатаний алюмінієвим ковпачком. 

Одиниця відпустки товару: 1 флакон 100 мл
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Ардена
+380 44
+380 44 303 9326
показати
+380 67
+380 67 447 8955
показати
+380 95
+380 95 714 3580
показати
+380 63
+380 63 792 3181
показати

Контактна особа Оксана Николаевна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 22.12.2014

Відправлення повідомлення
Вгору