Моль-стоп (від воскової молі) 10полосок

41,00 грн./шт.
≈ 1,41 EUR/шт.
≈ 1,52 USD/шт.
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Харківська область, Дергачівський район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка кур'єром Доставка поштою Доставка по Україні, Доставка до кордону, Доставка за межі України
20.03.2017
Дата розміщення:
285
Кількість переглядів:
151649
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Більше товарів для бджільництва дивіться на сайті: http://www.uley.in/shop/
Препарат «МольСтоп» призначений для ефективної боротьби з личинками воскової молі і дорослими комахами. Також препарат «МольСтоп» використовується для дезодорації стільникових рамок і сотохранилищ.
Склад і форма випуску: Картонні смужки розміром 150 мм * 50 мм * 2,5 мм, на які нанесено пихтове (ялицеве) і кориандрове масло, поверхнево-активні речовини, допоміжні компоненти.
Фармакологічні властивості: Препарат «МольСтоп» проявляє інсектицидну дію відносно всіх стадій розвитку воскової молі. Високі інсектицидні властивості активно проявляються завдяки високої летючості компонентів, які входять до складу препарату «МольСтоп».
Дозування і застосування: Сильно уражені стільники видаляють з вулика і скорочують гніздо. Віддалені стільники і воскове сировину перетапливают на віск. Стільники, не зруйновані восковою міллю і слабо уражені стільники, придатні для подальшого використання, піддають обробці препаратом «МольСтоп». Упаковку з пластинами відкривають безпосередньо перед використанням. У 4 кутах кожної картонної смужки проколюють отвори, діаметром не більше 1 см Пластини розкладають на соторамки, потім щільно упаковують у целофан або герметично закривають соторамки з пластинами в сотохранилищах. Обробку соторамок проводять з розрахунку 1 картонна смужка на 10-12 рамок суші. Експозиція становить 45 днів, після чого смужку видаляють з соторамок. Соторамки, які були оброблені препаратом «МольСтоп» використовують на загальних підставах.
Побічна дія: При застосуванні препарату «МольСтоп» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.
Протипоказання: При застосуванні препарату «МольСтоп» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.
Зберігання: Препарат «МольСтоп» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від +5 до +25С. Препарат «МольСтоп» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!
Термін придатності — 2 роки від дати виробництва.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Инвентарь пчеловода от производителя Uley.in
+380 66
+380 66 7255000
показати
+380 63
+380 63 3854000
показати
+380 98
+380 98 5569000
показати

Контактна особа Андрей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Uley In
Продавець на agronovator з: 02.07.2015

Відправлення повідомлення
Вгору