Відправлення повідомлення власнику
Акарасан, Апі-Сан, Росія
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Акарасан, Апі-Сан, Росія

40,00 грн.
≈ 1,35 EUR
≈ 1,43 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
11-01-17
Переглядів: 431
№ 81553
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Акарасан, Апі-Сан, Росія
Акарасан — препарат для лікування акарапідоз і вароатозу бджіл
ІНСТРУКЦІЯ по застосуванню препарату Акарасан (Laminae Acarasan)
СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ: Являє собою картонні смужки сірого кольору розміром 100х20х1 мм, містять бромпропилат. Упаковують у полімерні фольговані пакети по 10 штук.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Акарасан має фумігантним акарицидну контактним дією відносно кліщів Acarapis woodi і Varroa jacobsoni впливаючи на них за допомогою димового аерозолю, що утворюється при спалюванні платівок, але при цьому практично безпечний для бджіл.
ПОКАЗАННЯ: Акарапідоз і варроатоз бджіл.
ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Бджолині сім'ї, уражені акарапідозом або варроатозом, обробляють акарасаном при температурі повітря не нижче +10 °С. Обробки проводять вранці або ввечері, до або після активного льоту бджіл, обробляють одночасно всі неблагополучні сім'ї на пасіці. Разова доза препарату на обробку 1 сім'ї становить одну смужку на 9-10 соторамок або корпус багатокорпусного вулика. Бджолині сім'ї менше 3-х вуличок не обробляють. Навесні проводять обробку після обльоту бджіл; восени після відкачки товарного меду. Обробку бджіл припиняють не менш ніж за 4-5 днів до основного медозбору. Сім'ї, уражені акарапідозом, обробляють 6 разів з інтервалом 7 днів у весняно-літній період. Сім'ї, уражені варроатозом, обробляють 2-х кратно у весняний або осінній періоди з інтервалом 7 днів, а безрасплодные відводки — з інтервалом 1 день. У вуликах заздалегідь збільшують міжрамковий простір, перевіряють забезпеченість бджіл кормом і водою. Готують порожні гніздові рамки з закріпленими на дроті смугами акарасана або спеціальні металеві пластини з 2 – 3-ма гострими вертикальними шпильками заввишки 1 див. Безпосередньо перед обробкою в нижній льоток вулика вводять 2 – 3 клуби диму з димаря. Смужку акарасана, зафіксовану на порожній гніздовий рамці або на металевій пластині підпалюють, полум'я гасять і в тліючому стані вводять в міжрамковий простір (на рамі) або через нижній льоток (на пластині). Тліюча смужка не повинна стикатися з дерев'яними частинами вулика. Відразу після цього льотки вуликів закривають. Після закінчення 1 години перевіряють повноту згоряння смужки; у разі неповного згоряння — обробку повторюють з повною або половинною дозою препарату.
ПОБІЧНІ ДІЇ: У рекомендованих дозах не спостерігаються.
ПРОТИПОКАЗАННЯ: Не встановлені.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ: Упаковку слід відкривати тільки на пасіці перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, можна відкачувати і використовувати в їжу через 10 днів після останньої обробки.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: В темному місці подалі від нагрівальних приладів і джерел відкритого вогню при температурі від 0 до +20 °С. Термін придатності 2 роки.
Виробник: ТОВ «Апі-Сан», Росія.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору