Відправлення повідомлення власнику
Бутокс-50 (1 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Бутокс-50 (1 мл)

4,00 грн.
≈ 0,13 EUR
≈ 0,14 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
12-01-17
Переглядів: 2635
№ 82004
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Бутокс-50 (1 мл)
Для зовнішньої обробки тварин і приміщень для боротьби з ектопаразитами тварин.
Бутокс-50 (1 мл)
Бутокс 50 використовують тільки для зовнішньої обробки тварин і приміщень для боротьби з ектопаразитами тварин (іксодові, коростяві кліщі, воші, волосоїдів, мухи, гедзі, клопи, мошки і інші).
Інструкція по застосуванню препарату Бутокс-50.
опис
Фасовка: 1 мл х 50 амп.
Склад лікарського засобу
Емульгуючий концентрат містить 5% синтетичного пиретроїду дельтаметріна. За зовнішнім виглядом являє собою масляну рідину світло-жовтого кольору, добре емульгують у воді, зі слабким специфічним запахом. В 1 л концентрату міститься 50 г дельтаметріна. Розфасовують в ампули по 1 мл.
Фармакологічні властивості
Бутокс 50 володіє широким спектром інсекто-акарицидного дії, активний відносно іксодових, коростявих, курячих, Кошарна кліщів, мух, гнусу, клопів та інших ектопаразитів тварин. Поступово в організм членистоногих дельтаметрин контактно або ентерально, накопичується в гангліях периферичних нервів і пригнічує їх активність. Порушує координацію рухів збудника, викликаючи потім його параліч, летаргію і загибель. Препарат помірно токсичний для теплокровних тварин, в рекомендованих дозах і концентраціях не виявляє місцевоподразнюючої та алергізуючої дії. Ефективний проти ектопаразитів резистентних до фосфор і хлорорганічних сполук. Токсичний для риб і бджіл.
Показання
Для боротьби з ектопаразитами тварин (іксодові, коростяві кліщі, воші, волосоїдів, мухи, гедзі, клопи, мошки і інші).
Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Бутокс 50 використовують тільки для зовнішньої обробки тварин і приміщень. Безпосередньо перед застосуванням готують водну робочу емульсію препарату. Обробляють тварин методом обприскування або купання.
Купка тварин
Перед проведенням масових обробок кожну партію Бутокса 50 заздалегідь випробують на невеликій групі тварин (10 - 15 голів) різної вгодованості і віку, за якими ведуть спостереження впродовж 2 - 3 днів. При відсутності ускладнень приступають до обробки всього поголів'я тварин.
Після очищення ванни для купання, роблять попередню суміш необхідної кількості Бутокса 50 (відповідно до дозуванням для купання). Розподіляють розчин по всьому об'єму ємності, потім перемішують протягом 10 хвилин. Щоб отримати бездоганну емульсію, спочатку необхідно пропустити 20 тварин - перемешівателі через ємність. Після того, як тварини винесуть з ванни 10% від загального обсягу робочої рідини, її доповнюють до вихідного рівня. При цьому в кожну тонну доданої води вносять 0,9 л Бутокса 50. Стежать за тим, щоб перші 20 тварин справили повторне обмивання під час курсу купання. Перед обробкою тварини не повинні бути втомленими і не повинні хотіти пити. Проводити лікування в дуже жарку погоду не рекомендується. Після обробки 2,5 - 3 тисяч овець акарицидних рідину зливають в відстійні колодязі, не допускаючи попадання у водойми або річки. Ванну ретельно очищають від бруду і промивають водою, яку також зливають в відстійні колодязі.
обприскування тварин
Перед застосуванням Бутокса 50 необхідно зробити попередню суміш в 1 літрі води, додати її в необхідну кількість води в резервуар для обприскування і ретельно перемішати. Під час кожного курсу лікування необхідно використовувати мінімум 3 літри розведеного продукту на тварину. Послідовність обприскування тваринного: вушні раковини, голова, тіло, хвіст, область навколо анального отвору, кінцівки. Особливу увагу, необхідно приділяти уражених місць. Чи не змивати препарат. Не рекомендується обприскувати проти вітру.
дозування
Кількість Бутокса 50 на 100 л води
паразити Обробка
обприскуванням Обробка купанням
Наповнення ванн Доведення до початкового об'єму
Короста 100 мл 100 мл 150 мл
Воші 25 мл 25 мл 37,5 мл
Мухи / кліщі 50 мл 50 мл 75 мл
Кількість Бутокса 50 на 1000 л води
Паразити Обробка купанням
Профілактична обробка Заповнення
ванн Обробка
обприскуванням
іксодові кліщі
Коростяві кліщі 750 мл 1000 мол 750 мл
-профілактичних обробка (1 обробка) 600 мл 900 мл 600 мл
-лікувальна обробка (2 обробки з інтервалом 8 - 10 днів 1000 мол 1500 мл 1000 мол
Воші 250 мл 375 мл 250 мл
Мухи та інші комахи 500 мл 750 мл 500 мл
 
Розрахунок необхідної кількості концентрату емульсії Бутокса 50 виробляють за такою формулою:
(А х В) / С = Х, де: X - кількість вихідного 5% -ного концентрату емульсії в мл, необхідне для приготування 1 л робочої емульсії; А - концентрація робочої емульсії; В - необхідний обсяг робочої емульсії (мл); З - процентний вміст діючої речовини в препараті.
приклад:
Потрібно приготувати 1 л 0,003% -ої емульсії Бутокса 50. Підставляючи значення у формулі, отримуємо:
Х = 0,003х1000 / 5 = 0,6 мл
Отже, для приготування 1 л 0,003% -ної емульсії необхідно взяти 0,6 мл 5% -ного Бутокса 50; для 10 л - 6 мл, для 100 л - 60 мл і т. д.
Наважку препарату емульгують в невеликому об'ємі води (1: 4), потім поступово виливають в ванну або ємність дезустановкі і додають воду до необхідного об'єму.
Температура робочої емульсії повинна бути в межах 15 - 20 ° С.
Для успішного лікування корости необхідно провести два курси з перервою в десять днів. Для запобігання захворювання рекомендується проводити один курс кожні шість місяців. У разі наявності вошей звичайно потрібно один курс лікування. У разі наявності кліщів повторюйте курс лікування кожного разу, відповідно до ступеня зараження. Для знищення мух необхідно одноразове застосування Бутокса 50, якого зазвичай вистачає на період 6 - 8 тижнів.
Для лікування псороптоза ВРХ використовують водну емульсію в концентрації 0,005%, з лікувальною метою обробляють методом обприскування дворазово з інтервалом 7 - 10 днів, з профілактичною метою одноразово. Для боротьби з однохозяіннимі іксодових кліщів використовують розчин в концентрації 0,0025%, при наявності двох або треххозяінних кліщів на тварин, рекомендується обробити концентрацією 0,00375%.
Проти мух методом обприскування застосовують 0,0025% водну емульсію. Проти вошей використовують 0,00125% водну емульсію. Проти іксодових кліщів в сезон їх активності тварин обприскують один раз в 6 - 7 днів перед вигоном на пасовище або після денного відпочинку; при ентомози - за показаннями. При обробці тварин проти саркоптоідних і іксодових кліщів, а також комах норма витрати робочої емульсії становить 2 - 3 л на тварину. Для обробки овець проти псороптоза шляхом купання у ванні застосовують 0,003% водну емульсію. З профілактичною метою обробляють тварин одноразово, з лікувальною метою - дворазово з інтервалом 7 - 10 днів.
Обробка собак, кішок і хутрових звірів
Обробку тварин проводять, змочуючи шерсть і шкірний покрив на уражених місцях готовим робочим розчином Бутокса 50, або обробляють всю поверхню тіла. Довгошерсті породи тварин можна купати цілком. Також обробляють будиночок, підстилку або будку тварини. Перед використанням Бутокс 50 розчиняють в прохолодній водопровідній воді. Для обробки тварин від бліх, вошей, волосоїдів 1 дозу (1 мл) препарату розводять в 4 літрах води. При ураженні тварин іксодових кліщів 1 дозу (1 мл) препарату розводять в 1,3 літрах води, повторну обробку, в сезон активності кліщів, проводять один раз в 6 - 7 днів. Для лікування корости необхідно обробити уражену ділянку з захопленням 1 - 2 см здорової шкіри, 1 дозу (1 мл) препарату розводять в 1 літрі води і змочують шерсть і шкірний покрив отриманим розчином. Повторну обробку проводять через 7 - 10 днів до отримання двох негативних соскобов шкіри. Перед використанням препарату тварину не можна мити за три дні до обробки, а також протягом трьох днів після обробки.
Обробка приміщень
Бутокс 50 використовують для обробки приміщень, кошар, загонів в присутності тварин, в тому числі молодняка. Застосовується проти всіх літаючих і повзаючих членистоногих, в тому числі тарганів, червоного кліща птахів (Dermanyssus), пухоедов, мучного Хрущиком, мурах, клопів та інших. Дезінсекція та дезакаризації приміщень проводиться методом дрібнокрапельного обприскування. Норма витрати залежить як від типу оброблюваної поверхні (бетон, камінь, дерево, пластмаса), також і від видів комах.
Вид комах Пориста поверхня гладенька поверхня
повзучі комахи
бутокс
Витрата на 100 м2 30 мл / 10 л води
10 л розчину 30 мл / 10 л води
5 л розчину
літаючі комахи
бутокс
Витрата на 100 м2 15 мл / 10 л води
10 л розчину 15 мл / 10 л води
5 л розчину
 
ПОБІЧНА ДІЯ
При дотриманні зазначених концентрацій і правильному застосуванні побічні дії, як правило не спостерігаються. Немає обмежень при використанні в період вагітності.
Протипоказання
Хворих і слабких тваринах не обробляють. Не рекомендується використовувати Бутокс 50 в поєднанні з фосфорорганічними інсектицидами, які можуть погіршити обмін речовин і таким чином підвищити токсичність дельтаметріна.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 5 днів після обробки. У разі вимушеного забою раніше встановленого терміну м'ясо використовують на корм м'ясоїдних тварин або для виробництва м'ясо-кісткового борошна. Молоко від дійних тварин забороняється використовувати для харчових цілей протягом 3 днів після обробки, але підходить для годування тварин. Не допускається попадання емульсії в очі, ніс і рот тварини. Одночасне використання ФОС з бутокс 50 знижує швидкість біотрансформації препарату і збільшує його токсичність. Забороняється зберігання і транспортування Бутокса 50 і тари з-під нього разом з продуктами харчування та фуражем. Всі роботи з препаратом проводять з використанням спецодягу (халат, прогумований фартух, головний убір, гумові чоботи і рукавички, захисні окуляри, респіратор). Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити з милом обличчя і руки, рот прополоскати. При випадковому потраплянні препарату на шкіру або слизові негайно змити струменем води або зняти тампоном; при попаданні всередину випити 2 - 3 таблетки активованого вугілля з теплою водою. Забруднену препаратом тару знешкоджують 5 - 6 годин 3 - 5% -ним розчином кальцинованої соди, потім промивають водою. Залишки препарату знешкоджують 5% -ним розчином їдкого лугу або водною суспензією гашеного або хлорним вапном (суспензія у воді 1: 3). Не допускається попадання концентрату, залишків розчину або використаних контейнерів в водойми, забороняється забруднювати ними кошари, водопроводи і стічні канави. Необхідно ретельно очищати контейнери, добре прополіскуючи їх. Знешкоджені залишки інсектициду і змивні води після обробки тари та спецодягу зливають в яму глибиною не менше 0,5 м, розташовану в стороні від джерел водопостачання, водойм, річок і місць випасу худоби і закопують.
Виробник: Інтервет (Нідерланди)
Одиниця відпустки товару: 1 ампула 1 мл
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору