→ → → → → ГЕОЦИД-препарат Нового покоління дезінфекція, дезінсекція, дезака
Відправлення повідомлення власнику
ГЕОЦИД-препарат Нового покоління дезінфекція, дезінсекція, дезака
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

ГЕОЦИД-препарат Нового покоління дезінфекція, дезінсекція, дезака

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Протипаразитарні засоби
12-11-16
Переглядів: 349
№ 139008
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ показати на мапі
Дезінфекція і надежное знезараження місць утримання тварин!
Ефективний у боротьбі з бактеріями, вірусами, грибами, патогенними дерматофітами!

Препарат "Геоцид" - препарат нового покоління, надійний захист ферм і тварин. Він ефективно діє на широке коло кліщів, у тому числі стійких до інших инсектоакарицидам, має 4-й клас токсичності для теплокровних тварин, а швидкий розпад його компонентів до малотоксичних речовин сприяє розширенню сфери застосування у ветеринарній медицині та сільському господарстві в цілому.
Існує багато різновидів кліщів, які викликають небезпечні хвороби, насамперед: кліщовий енцефаліт, кліщові рикетсіози, псороптоз, демодекоз, пироплазмоз, анаплазмоз, бруцельоз, хворобу Лайма та ін Ці захворювання становлять велику небезпеку як для тварин так і для людей.
Препарат "Геоцид" проявляє протимікробну дію відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Steptococcus spp., Salmonella spp., Klebsiella pneumonica, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginos, Mycobacterium fortuitum, Campylobacter jejuni, Рroteus vulgaris та ін), має спороцидну (мікроорганізми роду Bacillus), фунгіцидну (Aspergillus flavus, Candida albicans), вирулицидное, інсектицидну і акаріцидниє дію.
Препарат "Геоцид", на основі чверть-амонійних сполук, має хороші санітарно-гігієнічні характеристики і є високоефективним засобом.
Дезінфектант "Геоцид" успішно пройшов випробування при обробці приміщень у присутності тварин і при обробці самих тварин проти паразитів (обробка корів, свиней, овець, кіз, птиці обприскуванням або купанням).

Універсальність препарату "Геоцид" є справжньою знахідкою для служби ветеринарної медицини, власників тваринницьких господарств оскільки поєднує в собі дезінфікуючий, інсектицидну і акаріцидниє дії, тобто активний відносно комах, кліщів і ектопаразитів, успішно пройшов випробування на бактерицидність (0,5%-2,0% концентраціях), на токсичність (4-й клас) і може бути використаний в комплексі ветеринарно-санітарних заходів, рекомендованих для тваринництва!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору