Відправлення повідомлення власнику
Иммунопаразитан (1 фл.х 8 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Иммунопаразитан (1 фл.х 8 мл)

85,00 грн.
≈ 2,83 EUR
≈ 3,00 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
11-01-17
Переглядів: 695
№ 82005
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна
Власник Ардена
Иммунопаразитан (1 фл.х 8 мл)
Імунопаразитан застосовують для лікування і профілактики фасциолеза, дикроцеліоз, гиподерматоза, демодекозу у жуйних тварин, едемагеноза північних оленів.
 
Інструкція по застосуванню препарату імунопаразитан (8 мл)
Склад і форма випуску

Препарат містить хімічно модифікований комплекс ліпопротеїнів і полісахаридів. За зовнішнім виглядом - це суспензія від світло-сірого до бежевого кольору, зі слабким специфічним запахом, в 1 мл якої міститься не менше 0,05 мг полісахаридів і 20 мг білка. При зберіганні утворюється осад, який легко розбивається при струшуванні. Скляні флакони по 8 мл, 100 мл і 200 мл.

Фармакологічна дія
Імунопаразитан надає згубну дію на трематод, кліщів і личинок оводів. Комплекс ліпопротеїнів і полісахаридів, що входить до складу препарату, впливає на макрофагальну і Т-клітинну системи імунітету, що призводить до активації специфічних клонів імунокомпетентних клітин, відповідальних за протипаразитарну захист організму. В результаті навколо паразита, що знаходиться в організмі тварини, розвивається імунна реакція, наслідком якої є загибель паразита. Опосередкований вплив на паразитів за допомогою довгострокової активації системи імунітету дозволяє використовувати імунопаразитан для профілактики вказаних захворювань. Імунопаразитан малотоксичний для теплокровних тварин. У терапевтичних дозах не має мутагенну, сенсибілізірующим, ембріотоксичну і тератогенну дію.

показання
Імунопаразитан застосовують для лікування і профілактики фасциолеза, дикроцеліоз, гиподерматоза, демодекозу у жуйних тварин, едемагеноза північних оленів, а також саркоптоза і демодекозу у коней, свиней, собак і кішок.

Дози і спосіб застосування
Препарат вводять внутрішньом'язово з дотриманням правил асептики і антисептики.

Сільськогосподарським тваринам - коням, свиням, великому і дрібному рогатій худобі при саркоптоідозах, демодекозе, Гіподерматоз, фасциолезе роблять 3 ін'єкції з інтервалом між ними 5-7 днів (з урахуванням тяжкості інвазії) в залежності від маси тварини в зростаючих дозах.

Обробки проти фасциолеза проводять в період з лютого по квітень, проти гиподерматоза - в кінці серпня - вересні. Для профілактики саркоптоідозов, демодекозу, гиподерматоза, фасциолеза у сільськогосподарських тварин препарат вводять дворазово. Інтервал між ін'єкціями 14-15 днів.

Meлкім домашнім тваринам - собакам і кішкам для профілактики демодекозу препарат вводиться двократно з розрахунку 0,1 мл на 1 кг маси тварини, але не більше 2 мл на голову. Інтервал між ін'єкціями 25-30 днів. У терапевтичних цілях при демодекозі, саркоптозу, нотоедроз роблять 4-6 ін'єкцій з інтервалом між ними 4-5 днів (з урахуванням тяжкості інвазії). У разі великих поразок рекомендується зменшити дозу в 2 рази, а кількість ін'єкцій збільшити на одну (при цьому інтервал між ін'єкціями не змінюється і залишається 4-5 днів). Залежно від маси тварини препарат вводять в зростаючих дозах.

Побічна дія
У рекомендованих дозах і при правильному застосуванні не спостерігаються.

Протипоказання
Індивідуальна непереносимість.

особливі вказівки
Терміни забою сільськогосподарських тварин на м'ясо після застосування імунопаразитан встановлюють залежно від використаного одночасно з іммунопаразітаном специфічного протипаразитарного кошти.

Умови зберігання
У заводській упаковці в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 10 ° С (у холодильнику).

Термін придатності
12 місяців.
Виробник: ТОВ «Ніці» (Науково-дослідний центр Ігнатова), Росія.
Упаковка: флакон 8 мл
Одиниця відпустки товару: 1 флакон 8 мл
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору